تابلو اعلانات

دومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی فنی و حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلي99-1398)

الکتروتکنیک(آزمون آنلاین تاسیسات حفاظتی و ساختمان های هوشمند)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

حسین  حمزه ای

3

والفجر

 

اول

استانی

2

رضا  گلستانی مهر

3

والفجر

 

دوم

استانی

3

سید رسول آقا سید هاشم

4

گیوه چی

 

دوم

ناحیه ای

 

طراحی دوخت (آزمون آنلاین با عنوان دانش فنی تخصصی پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

سمیه افقهی

4

صباری

 

اول

استانی

2

نرگس حسین زاده شیرازی

4

عبداللهی

 

سوم

استانی

3

مهناز نوری

2

حضرت معصومه(س)

 

سوم

استانی

4

الهه دفتری

4

غ هدی

 

اول

ناحیه ای

 

الکترونیک فنی حرفه ای وکاردانش(مسابقه آنلاین درس نصب و سرویس دستگاه های الکترونیکی اداری و صنعتی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

محمد  علیمرادی

3

سعادت

 

دوم

استانی

2

هادی  شیری فلاح

2

ولی عصر(عج)

 

سوم

استانی

3

لیلا گائینی

3

فتح المبین

 

سوم

استانی

4

حسین دباج ابرغان

4

محمدی کاشانی

 

سوم

ناحیه ای

5

حسین اسلامی

2

ولی عصر(عج)

 

سوم

ناحیه ای

 

پوشاک(مسابقه طراحی سوالات درس الگو و برش)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا شریعتی

2

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

2

فاطمه یوسفی بزچلویی

2

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

3

لیلا علیخانی کوپایی

3

هنرمند

 

اول

استانی

 

پوشاک(مسابقه طرح درس نازکدوز)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

تهمینه علوی

2

فخری

 

اول

استانی

2

معصومه کبیری اصل

2

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

 

رایانه کاردانش(فراخوان جمع آوری طرح های خلاقانه آموزشی وکارگاهی، ایده های کار آفرینی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

علی ضيغمي

1

امام رضا(ع)

 

اول

استانی

2

لیلی موسی پور

2

فخری

 

اول

استانی

3

صغری علی حسینی

2

فخری

 

اول

استانی

 

کارآفرینی(آزمون آنلاین کتاب نوآوری و کارآفرینی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا سلیمانی

1

امام حسن مجتبی(ع)

 

اول

استانی

2

احمد صفری

3

ملک لو

 

دوم

استانی

3

زهرا میرزاجانی

3

رضویه

 

دوم

استانی

4

حسین دباج ابرغان

4

محمدی کاشانی

 

سوم

استانی

5

شمس الدین گودرزی

3

ملک لو

 

اول

ناحیه ای

6

احمد مومن

2

شهید زین الدین

 

دوم

ناحیه ای

7

علی اکبر حسینی مجرد

1

سادات

 

دوم

ناحیه ای

 

پوشاک(آزمون آنلاین با عنوان دوزنده تزیین کار لباس)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا  سلیمانی

1

امام حسن مجتبی(ع)

 

اول

استانی

2

فاطمه یاوری

3

سبحان

 

اول

استانی

3

تهمینه علوی سعادتلو

2

فخری

 

دوم

استانی

4

لیلا علیخانی

3

هنرمند

 

دوم

ناحیه ای

5

بتول احترامی

1

شهید امیر حسینی

 

دوم

ناحیه ای

6

سمیه جدیدی فرد

2

حضرت معصومه(س)

 

دوم

ناحیه ای

 

پوشاک(مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه "درس مانتودوز")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا سلیمانی

1

برقعی

 

اول

استانی

2

معصومه کبیری اصل

2

حضرت زهرا (س)

 

اول

استانی

 

الکترونیک کاردانش(انتخاب سوال برترامتحانات داخلی دی ماه از دروس مهارتی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

محمد کرمانی

1

قدس

 

دوم

استانی

 

رایانه کاردانش(آزمون آنلاین با عنوان تجارت الکترونیک وکسب وکار)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زینب صادقی نیا

2

حضرت معصومه(س)

 

سوم

استانی

2

حسین دباج ابرغان

4

محمدی کاشانی

 

سوم

ناحیه ای

3

امیر معتمدی نیا

کهک

امام علی(ع)

 

سوم

ناحیه ای

4

نسرین سادات موسوی

4

ایمان

 

سوم

ناحیه ای

 

رایانه فنی حرفه ای(جشنواره تولید محتوای الکترونیکی ،کلیپ آموزشی،مجله الکترونیک با محوریت کیفیت بخشی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا حسینی

1

برقعی

 

اول

استانی

2

زهرا الیاسی

3

حضرت زهرا (س)

 

اول

استانی

3

علیرضا حدیدی

1

امام رضا (ع)

 

سوم

استانی

4

طاهره باقری

1

صباری

 

سوم

استانی

 

الکترونیک فنی  حرفه ای (مسابقه انتخاب سوال برتر از دروس پودمانی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

محمد علیمرادی

2

شهید چمران

 

دوم

استانی

 

پوشاک (نقد وبررسی استاندارد درس لباس شب وعروس)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

احترام سادات  غضنفری

1

برقعی

 

اول

استانی

2

زهرا سلیمانی

1

شهید امیر حسینی

 

اول

استانی

 

هنر(آزمون آنلاین با عنوان تاریخ هنر ایران)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا میرزا جانی

3

رضویه

 

اول

استانی

2

فاطمه مرادی

2

فخری

 

اول

استانی

3

خدیجه پریشان

2

فخری

 

اول

استانی

4

شمس الدین گودرزی

3

ملک لو

 

سوم

استانی

5

ریحانه اکبری اردبیلی

4

زینب کبری(س)

 

سوم

استانی

6

احمد صفری

3

ملک لو

 

سوم

استانی

7

مریم بوستانی

3

احمدی روشن

 

سوم

استانی

8

صدیقه احمدی ساسانی

2

حضرت معصومه(س)

 

سوم

استانی

9

الهام وفایی باغکی

2

حضرت معصومه(س)

 

سوم

استانی

10

سیدعلی میر حسینی

3

باهنر

 

سوم

استانی

 

رایانه فنی حرفه ای (آزمون آنلاین از کتاب پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فهیمه درامامی

4

ایمان

 

اول

استانی

2

علیرضا حدیدی

1

گیوه چی

 

دوم

استانی

3

زینب عباسی

3

فتح المبین

 

سوم

استانی

4

زهرا الیاسی

3

حضرت زهرا (س)

 

سوم

استانی

5

لیلا گائینی

3

فتح المبین

 

سوم

استانی

6

اعظم رمضانی

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

ناحیه ای

7

زینب عبدا... پور

3

شهید احمدی روشن

 

دوم

ناحیه ای

8

آزاده بابائي پور

2

فخری

 

دوم

ناحیه ای

9

امیر معتمدی نیا

کهک

امام علی(ع)

 

دوم

ناحیه ای

10

نسرین السادات موسوی

1

ادب

 

دوم

ناحیه ای

 

آمادگی دفاعی(مسابقه آنلاین کتابخوانی از کتاب سلام بر ابراهیم1)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

لیلا گائینی

3

فتح المبین

 

اول

استانی

2

مجید بختیار دوست

3

والفجر

 

اول

استانی

3

احمد صفری

3

ملک لو

 

دوم

استانی

 

الکتروتکنیک(مسابقه ارزیابی کتابهای درسی گروه برق)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

محمد رضا عبداللهی

1

قدس

 

اول

استانی

2

علی نیکو صحبت

2

ولی عصر(عج)

 

دوم

استانی

 

رایانه کاردانش(مسابقه تولید محتوای الکترونیکی و تهیه منابع استاندارد تولید و توسعه پایگاه اینترنتی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

علی ضيغمي

1

امام رضا(ع)

 

اول

استانی

2

ملیحه نیکو کلام میرزایی

2

فخری

 

اول

استانی

 
 

 

شيوه نامه گروه های آموزشی متوسطه (سال تحصیلی 1400-1399)
اولین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی فنی و حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلي99-1398)

رایانه کاردانش(فراخوان  تحلیل و بررسی کتاب استاندارد)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

لیلی موسی پور

2

فخری1

اول

استانی

 

 

رایانه کاردانش(فراخوان جزوات و منابع آموزشی فارسی یا تهیه بسته های آموزشی کتاب یا استاندارد)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

ملیحه نیکوکلام میرزایی

2

فخری 2

 

اول

استانی

 

 

رایانه کاردانش (مسابقه  طرح درس کتاب یا استاندارد)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مرضیه محمدی محمدی

3

سبحان

 

اول

استانی

2

حمیده محسنی راد

3

هنرمند

 

دوم

استانی

3

سمیه فلاح

2

فخری2

 

سوم

استانی

 

 

رایانه فنی حرفه ای(فراخوان تحلیل از کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فهیمه درامامی

4

ایمان

 

اول

استانی

2

اعظم رمضانی

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

ناحیه ای

 

 

رایانه فنی حرفه ای(طراحی نمونه سوالات فنی حرفه ای با رویکرد ارزشیابی شایستگی محور)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

منیره عیوضی

2

فخری 2

 

اول

ناحیه ای

2

سهیلا ساده دل

1

صباری

 

دوم

ناحیه ای

 

 

رایانه فنی(مسابقه تهیه طرح درس از کتاب تعیین شده از سوی دبیرخانه)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه ناصح پور

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

2

لیلا گائینی

3

فتح المبین

 

دوم

استانی

3

سمیه نصرالهی

2

حضرت معصومه(س)

 

سوم

استانی

 

 

الکتروتکنیک(فراخوان عملیاتی نمودن ایده های کارآفرینی وکسب درآمد از مهارت های کتاب های درسی)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

حسین سلطانی

2

شهید چمران

 

اول

استانی

2

حسین علی قاسمی

1

گیوه چی

 

دوم

استانی

3

عباس امیری

3

والفجر

 

سوم

استانی

 

 

الکتروتکنیک(مسابقه انتخاب سوال برتر شایسته محور)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

رضا گلستانی مهر

3

والفجر

 

اول

استانی

2

شکرا... بهرامی

3

سعادت

 

دوم

استانی

3

منوچهر خدابنده لو

4

فرهیختگان

 

سوم

استانی

4

محسن ملکی

1

امام رضا (ع)

 

سوم

استانی

5

سیدمحمد چاوشی

3

امام خمینی

 

اول

ناحیه ای

6

مهدی فیروزی

4

ایثار

 

اول

ناحیه ای

 

 

حسابداری فنی (مسابقه انتخاب سوال برتر دروس پودمانی دانش فنی تخصصی، اموال، انبار و خرید و فروش برمبنای ارزشیابی شایستگی محور)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا کرم بخش

1

صباری

 

اول

ناحیه ای

2

هیام رضوی

2

حضرت معصومه (س)

 

دوم

ناحیه ای

3

مریم حشم بان

1

صباری

 

دوم

ناحیه ای

4

ابوالفضل بهرامی

3

شهید باهنر

 

دوم

ناحیه ای

 

 

حسابداری کاردانش (مسابقه انتخاب سوال برتر دروس استانداردهای حقوق ودستمزد، کاربر اموربانکی وکنترل موجودی)

رديف

نام و نام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

عادله فولادی

1

ادب

 

اول

ناحیه ای

2

ریحانه رمضانی مقدم

1

صباری

 

دوم

ناحیه ای

 

 

 

فراخوان تولید فیلم هاي کوتاه آموزشی (دبیرخانه کشوري هنر)

همکاران محترم می توانند شیوه نامه "فراخوان تولید فیلم هاي کوتاه آموزشی "که از طرف دبیرخانه کشوري آموزش هنر مستقر در استان چهار محال و بختیاري اجرا می شود ، از لینک های زیر دریافت نمایند :

فراخوان پویش کشوري مجازي هنري با موضوع کرونا (دبیرخانه کشوري هنر)

همکاران محترم می توانند شیوه نامه "فراخوان پویش کشوري مجازي هنري با موضوع کرونا "که از طرف دبیرخانه کشوري هنر مستقر در استان چهار محال و بختیاري اجرا می شود ، از لینک های زیر دریافت نمایند :

جشنواره الگو هاي تدریس و معرفی معلمان کارآفرین (دبیرخانه کشوري کارآفرینی)

همکاران محترم می توانند شیوه نامه "جشنواره الگو هاي تدریس و معرفی معلمان کارآفرین "که از طرف دبیرخانه کشوري کارآفرینی مستقر در استان گلستان اجرا می شود ، از لینک های زیر دریافت نمایند :

مسابقه کتابخوانی هنرآموزان رشته تربیت کودك (دبیرخانه کشوري تربیت کودك)

همکاران محترم می توانند شیوه نامه "مسابقه کتابخوانی هنرآموزان رشته تربیت کودك "که از طرف دبیرخانه کشوري تربیت کودك مستقر در استان کرمانشاه اجرا می شود ، از لینک های زیر دریافت نمایند.

ضمنا به اطلاع می رساند طبق نامه دبیرخانه کشوری، زمان برگزاری این مسابقه آنلاین ، روز پنج شنبه  1399/2/25 از ساعت 8 تا 24 می باشد.

 

اولین فراخوان مقاله طرح آموزش همراه با تولید (دبیرخانه کشوري آموزش همراه با تولید)

همکاران محترم می توانند شیوه نامه "اولین فراخوان مقاله طرح آموزش همراه با تولید "که از طرف دبیرخانه کشوري آموزش همراه با تولید مستقر در استان اصفهان اجرا می شود ، از لینک های زیر دریافت نمایند :

اطلاعیه اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه استان درباره پاسخگویی به سوالات دانش آموزان از طریق کلینیک مجازی

ششمین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی دبیران دوره ي فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصیلی 99-1398)

آدرس
خیابان ساحلی (لواسانی) ، بعد از فرمانداری،کوچه 33،پلاک 4، اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی
خیابان ساحلی (لواسانی) ، بعد از فرمانداری،کوچه 33،پلاک 4، اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی
ساعت
8/30
12/30
روز
پنج شنبه
شنبه
تاريخ
98/12/1
98/12/3
موضوع
کارگاه آموزشی با عنوان  تکمیلی revit (جلسه دوم)
کارگاه آموزشی با عنوان ارزشیابی مبتنی برشایستگی
گروه درسي
معماری
تربیت کودک
رديف
1
2

تازه ترین مطالب گروه ها

اطلاع رسانی

باعرض سلام وآرزوی قبولی طاعات همکاران گرامی به اطلاع می رساند نمونه سوالات لازم رشته مدیریت خانواده درقسمت دسته بندی محتوا بخش بانک سوالات قرار داده شدکه درصورت نیازمی توانید استفاده نمایید.

وباآرزوی موفقیت وتشکرازهمکاری هنرجویانی مانندخانم سلیمانی ازهنرستان امیرحسینی امیدوارم درطول سال گذشته از مطالب گروههای آموزشی استفاده مفید کرده باشید

گروه آموزشی مدیریت خانواده پایان کارخودرا درسال تحصیلی 1397-96اعلام می دارد.

تنهادرصورت توفیق درطول امتحانات برای بازدیداوراق امتحانی خدمت خواهم رسید.