تبریک کسب رتبه برتر هنرجو علی مکتبی

کسب رتبه برتر هنرجو علی مکتبی در اولین جشنواره ی ایده بازار و دستاوردهای فناورانه و خلاقانه را به این هنرجو و تمامی هنرآموزان و دست اندر کاران هنرستان فنی و حرفه ای گیوه چی ناحیه 1 تبریک عرض می نماییم. امیدواریم این روند موفقیت آمیز ادامه داشته باشد.

گروه های آموزشی برق و الکترونیک استان

اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره ایده بازار و دستاوردهای فناورانه و خلاقانه

فعالیت های کیفیت بخشی سال تحصیلی۹۸-۹۷ هنرستان های فنی و حرفه ای به ایستگاه پایانی خود رسید
اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره ایده بازار و دستاوردهای فناورانه و خلاقانه
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه پس از رقابت یک روز فشرده در ارائه و برگزاری نمایشگاه توسط 44 هنرجو و هنرآموز برگزیده با معرفی نفرات اول و برتر کشوری فعالیت های کیفیت بخشی سال تحصیلی 98-97 هنرستان های فنی و حرفه ای به پایان رسید.

اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه در رشته های ماشین ابزار، الکترونیک، الکتروتکنیک و مکاترونیک و صنایع شیمیایی و اولین جشنواره ملی ایده بازار و طرح های خلاقانه و نوآورانه با تلاش دبیرخانه های اجرایی مستقر در استان های مرکزی، کردستان، اصفهان و مازندران با حضور قریب 3000 هنرجو و هنرآموز  برگزار شد.

مراسم داوری مرحله نهایی و دفاع حضوری این فعالیت ها به صورت تجمیعی با میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران از 19 تا 21 آبانماه 98 در شهر ساری برگزار شد.

برنامه نهایی با حضور 44 هنرجو و هنرآموز در قالب 4 فعالیت برق، صنایع شیمیایی، ماشین ابزار و  ایده بازار و 13 زمینه به صورت زیر برگزار شد.

فعالیت زمینه هنرجو هنرآموز
برق الکترونیک  √  √
الکتروتکنیک  √  √
مکاترونیک  √  √
صنایع شیمیایی زیست محیطی(شیمی سبز)/ ایمن سازی ماشین آلات  √  √
سنتز مواد شیمیایی/فناوری نانو  √  √
پاک کننده ها و شوینده ها/ آرایشی و بهداشتی ودارویی  √  √
ماشین ابزار ماشینکاری  √  √
ساخت دستگاه  √  √
صنایع فلزی ×  √
ایده بازار صنعت  √ ×
کشاورزی  √ ×
خدمات  √ ×
هنر  √ ×

هنرجویان و هنرآموزان در دوبخش ارائه و نمایشگاه باید از طرح ها و دست ساخته های خود دفاع می کردند. در بخش ارائه هر فرد به مدت 7 دقیقه برای معرفی ویژگی های طرح یا دست ساخته خود زمان داشت. در بخش نمایشگاه نیز بوم کسب و کار و شایستگی های غیرفنی جزو شاخص های داوری بود.

یکی از ابتکارات این رویداد ملی استفاده از داوران تخصصی و همچنین داوران شایستگی های غیر فنی بود.

در پایان یک روز فشرده، بر اساس نمره داوری رتبه افراد به شکل زیر اعلام شد. شایان ذکر است در هر زمینه یک نفر به عنوان رتبه اول و بقیه افراد رتبه برتر را دریافت نمودند.

ردیف فعالیت نام نام خانوادگی پایه تحصیلی استان منطقه نام مدرسه زمینه نهایی رتبه
1 ایده بازار فاطمه طالبی ورک یازدهم تهران تهران .منطقه 13 معصومیه ایده بازار - صنعت اول
2 ایده بازار مرضیه نظیفی گنجه یازدهم اصفهان اصفهان .ناحیه 5 نوایی ایده بازار - خدمات اول
3 ایده بازار حسن کریمی ولوجائی یازدهم مازندران ساری .ناحیه 2 شهید بهشتی ایده بازار - کشاورزی اول
4 ایده بازار شینا شاتوتی یازدهم کرمانشاه کرمانشاه .ناحیه 1 هنرستان یاس ایده بازار - هنر اول
5 برق مجتبی جعفری مشکول یازدهم تهران (شهرستانها) پاکدشت حمیداسماعیل زاده  الکترونیک - هنرجو اول
6 برق امیرحسین سالاری دوازدهم کرمان رابر علامه  طباطبائی  الکتروتکنیک - هنرجو اول
7 برق علی امانی شلمزاری دوازدهم اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 مکاترونیک - هنرجو اول
8 ماشین ابزار علی کیوانی هزه بران دوازدهم آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت ماشینکاری - هنرجو اول
9 ماشین ابزار ابراهیم بهاری یازدهم گیلان لاهیجان شهید سید محمدباقر صدر ساخت دستگاه - هنرجو اول
# صنایع شیمیایی مهدی مؤمنی دهم فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 تجمیعی(ایمن سازی ماشین آلات)و(شیمی سبز)-هنرجو اول
# صنایع شیمیایی امیر مذکوری یازدهم فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی تجمیعی(آرایشی، بهداشتی و دارویی) و(پاک کننده ها و شوینده ها)-هنرجو اول
# صنایع شیمیایی سحر بختیاری یازدهم فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری تجمیعی (فناوری نانو) و (سنتز مواد شیمیایی)- هنرجو اول
# برق حسین لاچینی هنرآموز قزوین قزوین ناحیه 1 شهیددکترمصطفی چمران  الکترونیک - هنرآموز اول
# برق حمید مهرورز هنرآموز تهران (شهرستانها) رودهن آیت الله هاشمی رفسنجانی  الکتروتکنیک - هنرآموز اول
# برق مهدی ناصرلوئی هنرآموز قزوین قزوین ناحیه 1 شهیددکترمصطفی چمران مکاترونیک - هنرآموز اول
# صنایع شیمیایی محمود رسولی هنرآموز مرکزی اراک .ناحیه 2 شهیدرجائی تجمیعی(ایمن سازی ماشین آلات)و(شیمی سبز)-هنرآموز اول
# صنایع شیمیایی فضل   اله بوستانی هنرآموز بوشهر بوشهر آیت ... طالقانی تجمیعی(آرایشی، بهداشتی و دارویی) و(پاک کننده ها و شوینده ها)-هنرآموز اول
# صنایع شیمیایی حمید کاظمی حکی هنرآموز آذربایجان غربی ارومیه .ناحیه 2 شهیدعسگری تجمیعی (فناوری نانو) و (سنتز مواد شیمیایی) - هنرآموز اول
# ماشین ابزار مرتضی رهبر سنگسرودی هنرآموز گیلان لاهیجان شهید سید محمدباقر صدر ماشینکاری - هنرآموز اول
# ماشین ابزار امیرحسین  زارعی هنرآموز همدان فامنین خاتم الانبیاء ساخت دستگاه - هنرآموز اول
# ماشین ابزار محمدرضا فتحی  پور هنرآموز فارس شیراز.ناحیه 4 نمازی صنایع فلزی - هنرآموز اول
# ایده بازار عبدالمتین سارانی مقدم یازدهم گلستان گنبدکاووس شهید باهنر ایده بازار - صنعت برتر
# ایده بازار محمد معصومی دوازدهم مازندران هراز شهید کلانتری ایده بازار - صنعت برتر
# ایده بازار فاطمه آرزومندی دوازدهم قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی ایده بازار - خدمات برتر
# ایده بازار فاطمه حبیب اللهی نجف آبادی یازدهم اصفهان نجف آباد شهید ابوترابی ایده بازار - خدمات برتر
# ایده بازار امیرعلی خوش جهان دوازدهم یزد اردکان شهیدمطهری ایده بازار - کشاورزی برتر
# ایده بازار حیدر حیدرپورچرمهینی دوازدهم اصفهان باغبادران بزرگمهر ایده بازار - کشاورزی برتر
# ایده بازار مریم تومانی دوازدهم فارس شیراز.ناحیه 2 پژوهش ایده بازار - هنر برتر
# ایده بازار نیلوفر آتشی یازدهم بوشهر گناوه هاجر ایده بازار - هنر برتر
# برق محمدامین فهندژسعدی دوازدهم فارس شیراز.ناحیه 2 شهیدبهشتی  الکترونیک - هنرجویی برتر
# برق علیرضا طالبی دوازدهم زنجان زنجان .ناحیه 2 آیت اله خامنه ای  الکترونیک - هنرجویی برتر
# برق علی مکتبی دوازدهم قم قم .ناحیه 1 گیوه چی  الکتروتکنیک - هنرجویی برتر
# برق علیرضا طالب الدینی دوازدهم کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی  الکتروتکنیک - هنرجویی برتر
# برق مهدی یونسی دهم مرکزی اراک .ناحیه 1 شهیدباهنر مکاترونیک - هنرجویی برتر
# برق مهدی حمزه یازدهم اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 مکاترونیک - هنرجویی برتر
# صنایع شیمیایی سهیل فروغی نیا یازدهم فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی تجمیعی(ایمن سازی ماشین آلات)و(شیمی سبز)-هنرجو برتر
# صنایع شیمیایی اسماء دادخواه دوازدهم اصفهان نجف آباد ملک تجمیعی(ایمن سازی ماشین آلات)و(شیمی سبز)-هنرجو برتر
# صنایع شیمیایی مریم کیمیا دهم آذربایجان شرقی بناب الزهرا تجمیعی(آرایشی، بهداشتی و دارویی) و(پاک کننده ها و شوینده ها)-هنرجو برتر
# صنایع شیمیایی فردیس خانی یازدهم آذربایجان غربی میاندوآب ولایت تجمیعی(آرایشی، بهداشتی و دارویی) و(پاک کننده ها و شوینده ها)-هنرجو برتر
# صنایع شیمیایی سیدامیرمهدی رضوی پاریزی دوازدهم کرمان رفسنجان امام رضا(ع ) تجمیعی (فناوری نانو) و (سنتز مواد شیمیایی)- هنرجو برتر
# صنایع شیمیایی زینب بوستانی احمدآباد دهم قزوین البرز ریحانه تجمیعی (فناوری نانو) و (سنتز مواد شیمیایی)- هنرجو برتر
# ماشین ابزار امیرحسین فلاح کچکاغی دوازدهم آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت ماشینکاری - هنرجو برتر
# ماشین ابزار محمد رضا محمدی یازدهم آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت ماشینکاری - هنرجو برتر
# ماشین ابزار علیرضا تجملیان دوازدهم یزد یزد.ناحیه 1 شهیدرجایی ساخت دستگاه - هنرجو برتر

نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و اولین جشنواره ملی ایده‌بازار و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه

اطلاعیه دفتر آموزش های فنی و حرفه ای؛
نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و اولین جشنواره ملی ایده‌بازار و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه
پیرو بخشنامه شماره 211517 /410 مورخ 97/10/17 و نامه شماره 120030 /400 مورخ 98/07/03 معاون آموزش متوسطه مبنی بر تعیین اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به عنوان دبیرخانه اجرایی این فعالیت های کیفیت بخشی، دفتر آموزش های فنی و حرفه ای اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:

ضمن قدردانی از زحمات همه دست‌اندرکاران اجرای مراحل مختلف مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و همچنین جشنواره ایده بازار و طرح‌های خلاقانه، دفتر آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای اسامی برگزیدگان مرحله اول کشوری – برای شرکت در اجرای حضوری –را به شرح پیوست اعلام می‌نماید.

در این رابطه به اطلاع می رساند:

1- مرحله نهایی برای دفاع حضوری طی روزهای یکشنبه19 لغایت 21آبانماه سال جاری با برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، برگزار خواهد شد. جزئیات برنامه‌ها توسط دبیرخانه اجرایی مستقر در این استان متعاقبا اعلام خواهد شد. از اینرو مقتضی است استان‌های برگزیده، برای حضور هنرجویان و هنرآموزان مربوطه تمهید مقدمات لازم را فراهم نمایند.
2- در طرح‌ها/دست‌ساخته‌ها پذیرفته شده گروهی، یکی از اعضا به نمایندگی در اجرای حضوری شرکت می‌نماید. بنابراین فرد شرکت کننده باید به همه جزئیات طرح یا دست ساخته مسلط باشد.
3- جزئیات فرایند داوری، نحوه نمره دهی و شاخص های داوری توسط دبیرخانه اجرایی مسابقات و جشنواره اعلام خواهد شد.

در پایان دفتر آموزش های فنی و حرفه ای برخود  لازم می داند از زحمات همه دست اندرکاران به‌ویژه دبیرخانه‌های راهبری مرتبط، گروه‌های آموزشی، داوران، مدیران، هنرآموزان، کارشناسان و کارشناس مسولان، روسای اداره‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش و معاونین آموزش متوسطه و ... تشکر و قدردانی نماید.

ردیف فعالیت نام نام خانوادگی رشته تحصیلی استان منطقه نام مدرسه نقش فرد در گروه
1 برق حمید مهرورز الکتروتکنیک - هنرآموزی تهران (شهرستانها) رودهن آیت الله هاشمی رفسنجانی سرگروه
2 برق مهدی حبیبی الکتروتکنیک - هنرآموزی تهران (شهرستانها) رودهن آیت الله هاشمی رفسنجانی عضو
3 برق حسین لاچینی الکترونیک - هنرآموزی قزوین قزوین ناحیه 1 شهیددکترمصطفی چمران سرگروه
4 برق مهدی ناصرلوئی مکاترونیک - هنرآموزی قزوین قزوین ناحیه 1 شهیددکترمصطفی چمران سرگروه
5 برق محمدرضا نوروزی الکتروتکنیک تهران (شهرستانها) بهارستان 2 مجتمع فنی تهران سرگروه
6 برق امیرحسین نوعی دهشال الکتروتکنیک تهران (شهرستانها) بهارستان 2 مجتمع فنی تهران عضو
7 برق علی مکتبی الکتروتکنیک قم قم .ناحیه 1 هنرستان گیوه چی سرگروه
8 برق علیرضا طالب الدینی الکتروتکنیک کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی سرگروه
9 برق عارف عسکری الکتروتکنیک کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی عضو
10 برق محمدعلی ترکزاده الکتروتکنیک کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی عضو
11 برق امیرحسین سالاری الکتروتکنیک کرمان رابر علامه  طباطبائی سرگروه
12 برق مجتبی جعفری مشکول الکترونیک تهران (شهرستانها) پاکدشت حمیداسماعیل زاده سرگروه
13 برق علیرضا طالبی الکترونیک زنجان زنجان .ناحیه 2 هنرستان آیت اله خامنه ای سرگروه
14 برق سیدعلی رضا موسوی الکترونیک زنجان زنجان .ناحیه 2 هنرستان آیت اله خامنه ای عضو
15 برق محمدامین فهندژسعدی الکترونیک فارس شیراز.ناحیه 2 شهیدبهشتی سرگروه
16 برق کیارش آرام بام الکترونیک فارس شیراز.ناحیه 2 شهیدبهشتی عضو
17 برق محمدرضا سقائی مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 سرگروه
18 برق محمدامین استادشریف معمار مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
19 برق مهدی حمزه مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
20 برق علی امانی شلمزاری مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 سرگروه
21 برق محمد خطیب مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
22 برق سیدامیرمسعود افتخاری قینانی مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
23 برق مهدی یونسی مکاترونیک مرکزی اراک .ناحیه 1 شهیدباهنر سرگروه
24 صنایع شیمیایی حمید کاظمی حکی صنایع شیمیایی - هنرآموزی آذربایجان غربی ارومیه .ناحیه 2 شهیدعسگری سرگروه
25 صنایع شیمیایی فضل   اله بوستانی صنایع شیمیایی - هنرآموزی بوشهر بوشهر آیت ... طالقانی سرگروه
26 صنایع شیمیایی عیسی قادری   فر صنایع شیمیایی - هنرآموزی بوشهر بوشهر آیت ... طالقانی عضو
27 صنایع شیمیایی محمود رسولی صنایع شیمیایی - هنرآموزی مرکزی اراک .ناحیه 2 شهیدرجائی سرگروه
28 صنایع شیمیایی نیره ایزدی نجف آبادی صنایع شیمیایی اصفهان نجف آباد هنرستان فنی وحرفه  ای ملک سرگروه
29 صنایع شیمیایی اسماء دادخواه صنایع شیمیایی اصفهان نجف آباد هنرستان فنی وحرفه  ای ملک عضو
30 صنایع شیمیایی مهسا اعظمی مبارک آباد صنایع شیمیایی آذربایجان شرقی بناب الزهرا سرگروه
31 صنایع شیمیایی ربابه سلوکی صنایع شیمیایی آذربایجان شرقی بناب الزهرا عضو
32 صنایع شیمیایی مریم کیمیا صنایع شیمیایی آذربایجان شرقی بناب الزهرا عضو
33 صنایع شیمیایی پرستو عبداله زاده صنایع شیمیایی آذربایجان غربی میاندوآب ولایت سرگروه
34 صنایع شیمیایی آیلار عبدلی نصیرکندی صنایع شیمیایی آذربایجان غربی میاندوآب ولایت عضو
35 صنایع شیمیایی فردیس خانی صنایع شیمیایی آذربایجان غربی میاندوآب ولایت عضو
36 صنایع شیمیایی سیدآروین مرتضوی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی سرگروه
37 صنایع شیمیایی ابوالفضل شمشیری صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
38 صنایع شیمیایی سهیل فروغی نیا صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
39 صنایع شیمیایی مهدی مؤمنی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 سرگروه
40 صنایع شیمیایی محمدعرفان آزادی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 عضو
41 صنایع شیمیایی محمدرضا خاک پورمروستی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 عضو
42 صنایع شیمیایی نگار روستائی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری سرگروه
43 صنایع شیمیایی کیمیا قیم صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری عضو
44 صنایع شیمیایی سحر بختیاری صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری عضو
45 صنایع شیمیایی ساسان فروتن صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی سرگروه
46 صنایع شیمیایی محمد متأله صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
47 صنایع شیمیایی امیر مذکوری صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
48 صنایع شیمیایی مریم نعمتی صنایع شیمیایی قزوین البرز ریحانه سرگروه
49 صنایع شیمیایی ملیکا مصطفائی صنایع شیمیایی قزوین البرز ریحانه عضو
50 صنایع شیمیایی زینب بوستانی احمدآباد صنایع شیمیایی قزوین البرز ریحانه عضو
51 صنایع شیمیایی سیدامیرمهدی رضوی پاریزی صنایع شیمیایی کرمان رفسنجان هنرستان فنی وحرفه ای امام رضا(ع ) سرگروه
52 ماشین ابزار محمدرضا فتحی  پور ماشین ابزار - هنرآموزی فارس شیراز.ناحیه 4 نمازی سرگروه
53 ماشین ابزار مرتضی رهبر سنگسرودی ماشین ابزار - هنرآموزی گیلان لاهیجان شهید سید محمدباقر صدر سرگروه
54 ماشین ابزار امیرحسین  زارعی ماشین ابزار - هنرآموزی همدان فامنین خاتم الانبیاء سرگروه
55 ماشین ابزار علی کیوانی هزه بران ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت سرگروه
56 ماشین ابزار محمد رضا محمدی ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت عضو
57 ماشین ابزار امیرحسین فلاح کچکاغی ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت سرگروه
58 ماشین ابزار احسان تقی پور ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت عضو
59 ماشین ابزار مهدی سماوی ماشین ابزار خراسان رضوی مشهد.ناحیه 2 سید جمال الدین اسد آبادی سرگروه
60 ماشین ابزار محمدباقر سمارسی ماشین ابزار خوزستان اهواز.ناحیه 2 شهدای فتح المبین سرگروه
61 ماشین ابزار ابوالفضل محمدی ماشین ابزار خوزستان اهواز.ناحیه 2 شهدای فتح المبین عضو
62 ماشین ابزار ابراهیم بهاری ماشین ابزار گیلان لاهیجان شهید سید محمدباقر صدر سرگروه
63 ماشین ابزار علیرضا تجملیان ماشین ابزار یزد یزد.ناحیه 1 شهیدرجایی سرگروه
64 ایده بازار نیلوفر آتشی معماری داخلی بوشهر گناوه هاجر سرگروه
65 ایده بازار فاطمه طالبی ورک نقشه‌کشی معماری تهران تهران .منطقه 13 معصومیه سرگروه
66 ایده بازار آیدا محسنی نقشه‌کشی معماری تهران تهران .منطقه 13 معصومیه عضو
67 ایده بازار مریم تومانی نقشه‌کشی معماری فارس شیراز.ناحیه 2 پژوهش سرگروه
68 ایده بازار امیرعلی خوش جهان الکترونیک یزد اردکان شهیدمطهری اردکان سرگروه
69 ایده بازار حسن کریمی ولوجائی امور دامی مازندران ساری .ناحیه 2 شهید بهشتی سرگروه
70 ایده بازار فاطمه آرزومندی تربیت کودک قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی سرگروه
71 ایده بازار فاطمه پور فرح ابادی تربیت کودک قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی عضو
72 ایده بازار مرضیه زند تربیت کودک قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی عضو
73 ایده بازار حیدر حیدرپورچرمهینی ساختمان اصفهان باغبادران بزرگمهر سرگروه
74 ایده بازار علیرضا دارابی ساختمان مازندران هراز شهید کلانتری سرگروه
75 ایده بازار محمد معصومی ساختمان مازندران هراز شهید کلانتری عضو
76 ایده بازار مرضیه نظیفی گنجه طراحی و دوخت اصفهان اصفهان .ناحیه 5 نوایی سرگروه
77 ایده بازار شینا شاتوتی فتو-گرافیک کرمانشاه کرمانشاه .ناحیه 1 هنرستان یاس سرگروه
78 ایده بازار فاطمه حبیب اللهی نجف آبادی گرافیک اصفهان نجف آباد شهید ابوترابی سرگروه
79 ایده بازار نگار حیدری گرافیک اصفهان نجف آباد شهید ابوترابی سرگروه
80 ایده بازار عبدالمتین سارانی مقدم صنایع چوب و مبلمان گلستان گنبدکاووس شهید باهنر سرگروه
81 ایده بازار فرشاد قریشی صنایع چوب و مبلمان گلستان گنبدکاووس شهید باهنر عضو

نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه

#مسابقات

🔺نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و اولین جشنواره ملی ایده‌بازار و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه

💢جزئیات خبر:    https://tve.medu.ir/fa/news/item/945867/

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه¬ی هنرآموزان برق و الکترونیک استان قم

با سلام و احترام به اطلاع می رساند اداره گروههای آموزشی (گروه برق و الکترونیک) در نظر دارد کارگاه آموزشی با محوریت عملکرد هنرآموزان در هنرستان های مجری رشته برق و الکترونیک در تاریخ 30/7/1398 ساعت 12 الی 14 در هنرستان کاردانش امام رضا(ع) به آدرس بلوار 15 خرداد کوچه 32  برگزار نماید. لذا از همکاران گرامی برق و الکترونیک استان قم  جهت حضور و همراهی  دعوت به عمل می آید. حضور شما مزید امتنان می باشد.