کارگاه آموزشی

با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی

به استحضار می رسد روز یک شنبه مورخ 1400/10/12 کارگاه آموزشی با موضوع "تبیین برنامه عملیاتی و آموزش برنامه شاد" از طریق اسکای رم برگزار می گردد.

ساعت شروع : 18:30

شایان ذکر است گواهی کارگاه در Qomgt.ir  در بخش سامانه آموزش مجازی(دریافت گواهی دانش افزایی) در کارتابل شخصی شما بارگذاری خواهد شد.

تبریک روز حسابدار 1400

پشت هر کسب و کار موفق یک حسابدار خوب است

 

همکاران گرامی عرض سلام و احترام

روز حسابدار فرصتی ارزشمند و مغتنم برای قدرشناسی از زحمات هنرآموزان بزرگوار رشته حسابداری  در همه مناطق کشور و به طور خاص شما عزیزان هنرآموز استان قم است که با تلاش و همت خود سعی دارید حسابداران متعهدی را به جامعه عرضه نمایید.

روز حسابدار بر هنرآموزان حسابداری عزیز و حسابدران گرامی مبارک باد

 

فراخوان بزرگ روز حسابدار

فراخوان بزرگ روز حسابدار

به نام خدا

دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری مستقر در شهرستان های تهران به مناسب گرامیداشت روز حسابدار فراخوان بزرگ ((من و ماشین حسابم )) را برگزار می کند.

به همین مناسبت از همه هنرآموزان رشته حسابداری دعوت می شود که آثار خود را تا 15 آذر به آدرس درج  شده در  پوستر ارسال فرمایند.

 لینک فراخوان ویژه هنرآموزان 

تدوین برنامه عملیاتی

با سلام و درود خدمت همکاران محترم

ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و ماه ربیع الاول ، نظر به اینکه برنامه عملیاتی سال تحصیلی 1401-1400 در حال تدوین می باشد؛ همکارانی که پیشنهاداتی در جهت بهبود هر چه بیشتر برنامه عملیاتی دارند لطفا نظرات خود را به سرگروه های حسابداری استان ارسال نمایند.

گیمیفیکیشن

مطالب مربوط به مبحث  جذاب گیمیفیکیشن را در قسمت دسته بندی محتوا/مطالب آموزشی دنبال کنید.