تدریس در دانشگاه فنی و حرفه ای

همکاران گرامی

 در سال جاری دانشگاه فنی و حرفه ای پسران و دختران استان قم قصد جذب مدرس حق التدریس در رشته ی کامپیوتر در مقطع کاردانی وکارشناسی از بین همکاران مدرس رشته کامپیوتر در آموزش و پرورش را دارد .

لذا همکارنی که تمایل به تدریس در این دانشگاه را دارند حداکثر تا تاریخ 5 تیر ماه قسمت بالای فایل اکسل پیوست را تکمیل و به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  و یا یکی از پیام رسان های ایتا یا شاد برای بنده  ارسال نمایند .

 

همکاران عزیز در پر کردن فرم اکسل به موارد زیر توجه کنید .

 

  • ابتدا قسمت بالای فرم که مشخصات عمومی متقاضی تدریس است را پر نمایید و سپس ستون خود ارزیابی را تکمیل کنید.
  •  
  • در قسمت خود ارزیابی ، ردیف 1 تا 6 نیازی به ورود اطلاعات نیست و کارگروه تخصصی این قسمت را تکمیل خواهد کرد. ارسال تصویر مدرک تحصیلی نیز الزامی است.

 

لازم به ذکر است حداقل مدرک مورد قبول کارشناسی ارشد می باشد.

سرفصل های دوره ی کاردانی

فایل ثبت اطلاعات

 

 

ارسال پیشنهادات و انتقادات در مورد کتب و استانداردهای آموزشی

 

دبیرخانه کشوری کامپیوتر مستقر در استان خراسان رضوی در نظر دارد پیشنهادات و انتقادات همکاران گرامی را در خصوص موارد زیر جمع آوری کرده و به وزارت آموزش و پرورش با نام خود همکار ارسال نماید.

1️⃣ کتاب های رشته شبکه و نرم افزار  رایانه
2️⃣ استانداردهای آموزشی تمامی رشته های کامپیوتر
3️⃣ تغییرات رشته های کامپیوتر در شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش

لذا از همکاران دعوت به عمل می آید تا نظرات خود را حداکثر تا پایان خرداد ماه 1400 به دبیرخانه ارسال نمایند.

با تشکر

سایت دبیرخانه 

 

ارسال ایرادات فیلم های آموزشی

ضمن عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی
با توجه به شرایط کرونا و برگزاری کلاس ها به صورت مجازی و همچنین به روز شدن بعضی از نرم افزارها، دبیرخانه کشوری کامپیوتر مستقر در استان خراسان رضوی با همکاری تمام گروه های آموزشی کامپیوتر سراسر کشور و هنرآموزان کامپیوتر علاقمند به همکاری جهت تولید محتوای آموزشی، فیلم های آموزشی برای تمام دروس و مطالب آموزشی رشته های کامپیوتر را تولید کرد.


به دلیل محدودیت زمانی برای تولید و گستردگی کار، ممکن است در فیلم های آموزشی ایراداتی وجود داشته باشد، لذا از همه عزیزانی که از این فیلم ها استفاده کرده و نواقص و پیشنهاداتی برای بهبود دارند، دعوت می شود تا از طریق فرم زیر، موارد پیشنهادی خود را حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1400 ارسال نمایند.

فرم ثبت نقد محتوای آموزشی

برگزاری مرحله کشوری آزمون انتخابی تیم آموزش و پرورش در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی ، طاعات و عبادات همه عزیزان قبول درگاه حق

 

لطفا همه بزرگواران در گروه های درسی و مدارس  اطلاع رسانی های لازم برای شرکت هنرجویان توانمند با توجه به شرط سنی هر رشته داشته باشند.


هنرجویانی که انتخاب می شوند، قرار است به عنوان نماینده تیم آموزش و پرورش در آزمون شرکت کنند و سپس در سطح جهانی در المپیاد ملی مهارت (شانگهای 2021) شرکت کرده و مقام آور برای کشور عزیزمان باشند.

لذا از تمام عزیزان درخواست دارم به تمام هنرجویان علاقمند و توانمند که بصورت مهارتی در رشته های المپیاد کار کرده اند خبر زیر رل اطلاع رسانی کرده تا این فرصت را از دست ندهند.

 

به استناد مکاتبه دفتر آموزش دوره دوم متوسطه فنی، حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، دبیرخانه کشوری کامپیوتر مستقر در استان خراسان رضوی، در نظر دارد آزمون مرحله کشوری انتخابی تیم آموزش و پرورش جهت شرکت در نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت را در رشته های زیر در دو مرحله آزمون آنلاین و مصاحبه تخصصی برگزار نماید. از علاقمندان دعوت می شود با توجه به شرط سنی و دانش علمی و مهارت خود جهت شرکت در آزمون، از طریق فرم ذیل  ثبت نام نمایند.


📚رشته های آزمون : 

1- راهکارهای نرم افزاری برای تجارت (متولدین 11 دی 1377 به بعد)
2- پردازش ابری (متولدین 11 دی 1377 به بعد)
3- توسعه نرم افزارهای موبایل (متولدین 11 دی 1377 به بعد)
4- امنیت سایبری (متولدین 11 دی 1374 به بعد)

⭕️ مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه 1400

✅ تاریخ های برگزاری آزمون :
🔹 آزمون آنلاین : دوشنبه 13 اردیبهشت ساعت 9:00 صبح
🔸 مصاحبه آنلاین : چهارشنبه 15 اردیبهشت ساعت 9:00 صبح

 

👈 ثبت نام در المپیاد

🌐 جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید