همکاران فعال گروه

با توجه به ارزیابی فعالیت دوره سه ماهه ی اول هنرآموزان گروه کاردانش در سایت شبکه مجازی دبیرخانه کشوری کامپیوتر
ضمن تشکر از زحمات سرکار خانم لیلی موسی پور گروه کاردانش، ایشان به عنوان هنرآموز فعال این دوره به  دبیرخانه کشوری کامپیوتر جهت دریافت تقدیرنامه  معرفی شد.
ملاک های انتخاب کاربر فعال
اشتراک گذاری جزوه های آموزشی درسی و کتاب  درسی
تکمیل نمودن اطلاعات پروفایل و رزومه کاری
بارگذاری طرح درس سالانه و طرح درس روزانه سال تحصیلی جاری
پاسخ دهی و مشارکت در فراخوان های سرگروه و مباحث موجود در تالار استانی
ارسال فیلم آموزشی

راهنمای شرکت در کارگاه مجازی ترفندهای کورل دراو

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات ، با اطلاع رسانی قبلی به شما فرصت شرکت در کارگاه مجازی داده خواهد شد.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه " ثبت نام " در پایین صفحه کلیک نمایید .

  • شرکت در هر کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 الی 21 در روز های 95/9/23 و 95/9/24  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل آن ، آزمون پایانی قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل یک آزمون پایانی است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .