تابلو اعلانات

اولین مرحله كارگاه هاي آموزشي هنرآموزان دوره ی فنی حرفه ای وکاردانش ( سال تحصيلي 99-1398 )

آدرس
خیابان 15 خرداد ،کوچه 32 ، هنرستان کاردانش امام رضا (ع)
ساعت
  12
روز
سه شنبه
تاريخ
98/07/30
موضوع
  بررسی مشکلات تدریس هنرآموزان و تدوین طرح درس  
گروه درسي
الکترونیک و الکتروتکنیک
رديف
1

 

نتـایج عملكرد اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی فنـی حرفه ای و کاردانـش اداره کل آموزش و پرورش استان قـم (سال تحصیلی98-1397)

ردیف

منتخب کشوری

عنوان مقاله/مسابقه/جشنواره کشوری

درس

رتبه کشوری

ناحیه

1

شیما بیگم معصوم

ارزیابی عملکرد دبیرخانه کشوری

هنر

اول

3

2

مریم کدخدازاده

ارزیابی عملکرد دبیرخانه کشوری

هنر

اول

3

3

الهه ارجمند

ارزیابی عملکرد دبیرخانه کشوری

حسابداری

اول

1

4

محمد برخوردار

ارزیابی عملکرد دبیرخانه کشوری

حسابداری

اول

4

5

اعظم تلخابی

ارزیابی عملکرد دبیرخانه کشوری

پوشاک

اول

2

6

معصومه السادات حسيني

فراخوان آموزش همراه با توليد

تربیت کودک

اول

3

7

انسیه محمدی صابر

ارزیابی عملکرد دبیرخانه کشوری

طراحی دوخت

دوم

1

 

چهارمین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلي98-1397)

رایانه کاردانش (آزمون آنلاین استاندارد شهروند الکترونیک پایه دهم  )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مجتبی وفایی

3

شهید باهنر

 

دوم

استانی

2

حسین دباج ابرغان

4

محمدی کاشانی

 

سوم

ناحیه ای

 

سومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی فني حرفه اي و کاردانش (سال تحصيلي98-1397)

هنـرفنی حرفه ای (برگزاری نمایشگاه آثار برجسته همکاران در زمینه نقاشی ، خوشنویسی و نقاشیخط )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مریم کدخدازاده

3

 حضرت زهرا (س)

اول

استانی

2

شیما بیگم معصوم

3

حضرت زهرا (س)

اول

استانی

3

صفیه سالمی بخت آبادی

2

فخری

اول

ناحیه ای

4

فاطمه مرادی

2

فخری

اول

ناحیه ای

5

سلیمه باباخان

4

ایمان

اول

ناحیه ای

6

مهناز بهشتی فر

4

زینب کبری (س)

اول

ناحیه ای

7

مریم احمدی منفرد

3

حضرت زهرا (س)

اول

ناحیه ای

8

حدیث برازنده

3

حضرت زهرا (س)

اول

ناحیه ای

9

ملیحه امیر حسینی

2

فخری

اول

ناحیه ای

 

 

طراحی دوخت (آزمون آنلاین با عنوان دانش فنی پایه دهم  )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مهناز بهشتی فر

4

زینب کبری (س)

اول

استانی

2

ملیحه زرین پور

1

خوشرفتار

اول

استانی

3

صدیقه شاطریان قمصری

2

حضرت معصومه (س)

دوم

ناحیه ای

4

راحله صادقی

1

امام حسن مجتبی (ع)

دوم

ناحیه ای

5

صدیقه هاشمی

1

خوشرفتار

دوم

ناحیه ای

6

طاهره شاکری

1

خوشرفتار

دوم

ناحیه ای

7

کبری کبیری

1

خوشرفتار

دوم

ناحیه ای

 

طراحی دوخت (مسابقه انتخاب طرح درس نویسی طراحی و مدل سازی لباس بچه گانه پایه یازدهم   )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

اعظم گلبهاری

1

صباری

اول

استانی

2

عارفه تدبیری

4

ایمان

دوم

ناحیه ای

 

امتیاز همکاران شرکت کننده در جشنواره الگوهای فعال تدریس مبتنی بر شایستگی شاخه فنی و حرفه ای رشته شبکه و نرم افزار (سال تحصیلی 98-1397)

نام ونام خانوادگی

ناحیه

مدرسه

رتبه

اعظم رمضانی

3

هنرستان حضرت معصومه (س)

اول

مریم نبی لو

2

هنرستان حضرت زهرا (س)

دوم

دومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي هنرآموزان فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلي98-1397)

رایانه کاردانش (فراخوان تحلیل استاندارد dream weaver cs6)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

ملیحه عفیفه

2

فدک

 

سوم

ناحیه ای

رایانه فنی حرفه ای (آزمون آنلاین از کتاب دانش فنی تخصصی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زینب عباسی

3

فتح المبین

 

اول

استانی

2

زینب صادقی نیا

2

حضرت معصومه(س)

 

دوم

ناحیه ای

3

لیلا گائینی

3

فتح المبین

 

سوم

ناحیه ای

هنر (آزمون آنلاین با عنوان تاریخ هنر ایران از کتاب درسی هنرستان)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

احمد صفری

3

پژوهش

 

اول

استانی

2

حدیث برازنده

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

3

حسین دباج ابرغان

4

محمدی کاشانی

 

اول

استانی

4

سحر حاجیلو

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

5

مجتبی وفایی

3

شهید باهنر

 

دوم

ناحیه ای

6

مهناز بهشتی فر

4

زینب کبری(س)

 

سوم

ناحیه ای

7

مریم احمدی منفرد

3

حضرت زهرا(س)

 

سوم

ناحیه ای

 

پوشاک(فراخوان انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه درس نازک دوزی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

عارفه تدبیری

4

عبداللهی راد

 

اول

استانی

2

ربابه جهانبخش

2

فخری 1

 

دوم

ناحیه ای

 

پوشاک(فراخوان نقد و بررسی کتاب دوزنده و تزئین کار لباس)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

عارفه تدبیری

4

عبداللهی راد

 

اول

استانی

 

هنر(فراخوان انتخاب سوال برتر درس مبانی هنرهای تجسمی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

نرگس یعقوبی میرآب

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

2

مریم بوستانی

3

حضرت زهرا(س)

 

دوم

ناحیه ای

 

الکترونیک(فراخوان انتخاب طرح درس برتر روزانه و سالانه دروس)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

حسین علی قاسمی دشتی

1

گیوه چی

 

اول

استانی

 

کامپیوتر کاردانش(فراخوان جمع آوری ایده های کارآفرینی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا مهرابی

جعفریه

حضرت زهرا(س)

 

دوم

ناحیه ای

2

لیلی موسی پور

2

فخری 2

 

سوم

ناحیه ای

 

کامپیوتر فنی حرفه ای(فراخوان جشنواره تولید محتوای الکترونیکی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه ناصح پور

3

حضرت زهرا(س)

 

اول

استانی

 

طراحی دوخت(مسابقه انتخاب طرح درس نویسی طراحی و مدلسازی لباس زنانه پایه یازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

اعظم گلبهاری

1

صباری

 

اول

استانی

 

طراحی دوخت(فراخوان مسابقه انتخاب سوال درس دانش فنی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

 

رتبه استانی

نوع تقدير

1

عارفه تدبیری

4

ایمان

 

اول

استانی

 
 

 

اولین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی فنی و حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلي98-1397)

حسابداری(مسابقه انتخاب سوال برتر دروس سرپرست ترخیص محصول و مسئول سفارشات"کاردانش")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

محسن هاشم زاده

2

خوارزمی

اول

ناحیه ای

الکترونیک کاردانش(مسابقه انتخاب سوال برتر امتحانات داخلی دی ماه از دروس تئوری و مهارتی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

محمد کرمانی

1

قدس

اول

استانی

الکترونیک فنی حرفه ای(مسابقه انتخاب سوال برتر دروس پودمانی امتحانات تئوری و کارگاهی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

علی درستکار

1

قدس

اول

استانی

الکترونیک (آزمون آنلاین از کتاب دانش فنی تخصصی پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

هادی شیری فلاح

2

ولیعصر(عج)

اول

استانی

2

محمد تلخابی

1

قدس

دوم

ناحیه ای

3

سلیمان عطارد

3

شهید عاصمی

سوم

ناحیه ای

4

حسین اسلامی

2

ولیعصر(عج)

سوم

ناحیه ای

5

جلال خلجی

2

ولیعصر(عج)

سوم

ناحیه ای

رایانه فنی حرفه ای(فراخوان جمع آوری ایده ها و طرح ها ی خلاقانه در خصوص بهره وری کیفی از تجهیزات)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

لیلا گائینی

3

حضرت زهرا(س)

اول

استانی

مکانیک خودرو(مسابقه طراحی سوال از کتاب دانش فنی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

مجید بختیاری دوست

2

والفجر

اول

استانی

رایانه کاردانش (مسابقه تحلیل استاندارد Dreamweaver)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

لیلی موسی پور

2

فخری 2

اول

ناحیه ای

رایانه فنی حرفه ای(مسابقه طراحی سوال شایسته محور از کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فاطمه ناصح پور

3

حضرت زهرا(س)

اول

استانی

2

زینب عباسی

3

فتح المبین

دوم

ناحیه ای

رایانه فنی حرفه ای(فراخوان تحلیل و بررسی کتاب تجارت الکترونیک و امنیت شبکه پایه دوازدهم)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

آزاده بابایی پور

2

فخری

اول

استانی

2

لیلا گائینی

3

فتح المبین

دوم

ناحیه ای

رایانه فنی حرفه ای(فراخوان جمع آوری ایده های کارآفرینی و کسب درآمد هنرستان ها)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

اکرم رمضانی

2

حضرت معصومه(س)

اول

استانی

2

زهرا مرادی

2

حضرت معصومه(س)

دوم

ناحیه ای

حسابداری(فراخوان نقد و بررسی کتاب های تخصصی پایه دوازدهم"فنی حرفه ای")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

فرشته صادقی

1

صباری

اول

استانی

2

زینب پیرا

1

خوشرفتار

دوم

ناحیه ای

پوشاک(فراخوان طراحی سوالات درس لباس شب و عروس)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

عارفه تدبیری

4

عبدالهی راد

اول

استانی

2

طاهره باقری

4

عبدالهی راد

دوم

ناحیه ای

کارآفرینی(آزمون آنلاین از کتاب کارآفرینی و نوآوری پایه یازدهم )

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

شمس الدین گودرزی

3

محمدی کاشانی

اول

استانی

2

زهرا حسینی

2

فجر

اول

استانی

3

سلیمان عطارد

3

شهید عاصمی

اول

استانی

4

زهرا میرزاجانی

3

رضویه

دوم

ناحیه ای

5

مرتضی شمسی

3

شهید عاصمی

دوم

ناحیه ای

6

ابراهیم عادلخانی

3

شهید عاصمی

سوم

ناحیه ای

7

فاطمه ناصح پور

3

فتح المبین

سوم

ناحیه ای

8

نیره میرزایی

3

شهدای قمرود

سوم

ناحیه ای

پوشاک(آزمون آنلاین بکارگیری فنون گلدوزی)

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

اعظم حیدری

1

برقعی

اول

استانی

2

فریده مجیدی

1

شهید امیر حسینی

اول

استانی

3

احترام غضنفری

1

شهید امیر حسینی

اول

استانی

4

مریم ملاحسینی

1

شهید امیر حسینی

اول

استانی

5

بتول احترامی

1

شهید امیر حسینی

دوم

ناحیه ای

حسابداری(فراخوان انتخاب سوال برتر دروس پودمانی وجوه نقد و خرید و فروش پایه دهم "فنی حرفه ای")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

ریحانه رمضانی مقدم

1

صباری

اول

استانی

حسابداری(انتخابسوال برتر دروس بهای تمام شده و صورت های مالی پایه دوازدهم"فنی حرفه ای")

رديف

نام ونام خانوادگي

ناحيه

آموزشگاه

رتبه استانی

نوع تقدير

1

زهرا کرم بخش

1

صباری

دوم

ناحیه ای

2

ریحانه رمضانی مقدم

1

صباری

سوم

ناحیه ای

 

تازه ترین مطالب گروه ها