فراخوان طراحی پوستر معماری داخلی

نظر به  موضوع تغییر رشته « نقشه کشی معماری »  به «  معماری داخلی »   و نیاز مبرم به توجیه مدیران محترم هنرستانها  وهنرجویان  در رابطه با این موضوع ، مناسب دیده شد تا آغاز فصل معماری داخلی را هنرآموزان  محترم رشته « نقشه کشی معماری »  که در این  زمینه تخصص واطلاعات  مورد نظر را دارا هستند  ، تدوین نمایند.

طراحی پوستر  تبلیغاتی رشته « معماری داخلی »  اولین گام  گروه معماری درراستای  معرفی این رشته به  عموم مخاطبین میباشد. از همکاران محترم دعوت مینماییم ضمن شرکت در این فراخوان  ،   ذهنیت  موجود درباره این رشته جدید را  به سمت جذابیتها و  عملکردهای آن در بازار کار سوق دهند  و  موقعیت خودرا  برای سالهای آینده  در آموزش و پرورش ،تعریف وتثبیت نمایند.

  • تکنیک خلق اثر  در این فراخوان ،آزاد است  .
  • از هر هنرآموز  تا  سقف دواثر پذیرفته میشود.
  • مهلت اولیه ارسال آثار 96/10/30 میباشد.
  • ابعاد پوستر 50 * 70  وکیفیت 300 dpi   بافرمت  jpg 
  • شرکت کنندگان محترم میتوانند آثار خودرا به نشانی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    ارسال فرمایند.

 

 

با آرزوی توفیقات روز افزون

فراخوان مسابقه ارسال طرح درس

          

همکاران محترم   اولین  دوره مسابقات   گروه معماری وساختمان  استان  قم  به شرح زیر  برگزار میشود.

مسابقه « طرح درس برتر »

این مسابقه در قالب «  طرح درس ملی »  در موضوع   دروس تخصصی  نقشه کشی معماری وساختمان  ، برگزار میشود. مهلت ارسال آثار 30/10/1396  میباشد. مطالعه فایلهای  ذیل در جهت راهنمایی بزرگواران توصیه میگردد.

طرح درس نویسی

همکران محترم آثار خودرا به نشانی   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    ویا به  آیدی تلگرام  سرگروههای استان اhttps://t.me/s1h2i3m4a  ارسال فرمایید.

بازدیداز هنرستان شهید جمران

آتریم ورودی هنرستان

نصب برد شیشه ای در کارگاهها

ابتکار جناب مهندس رییس میرزایی در طراحی آویز برای میزها

جناب مهندس بهرامی ،مدیریت محترم وخلاق هنرستان علاقه وآمادگی خودرا جهت برپایی رشته معماری داخلی اعلام فرمودند.

تمامی کارگاهها به تجهیزات IT مجهز هستند.

از مدیریت محترم جناب مهندس بهرامی ومهندس رییس میرزایی جهت همکاری واستقبال صمیمانه شان سپاسگزاریم.

بازدید ازهنرستانهای صباری و امام رضا

                    اولین بازدید گروه معماری استان قم از هنرستانهای استان درتاریخ 96/8/30 انجام شد . این بازدید به منظور تعیین وضعیت  رشته های موجود و همکاران وبررسی برنامه آموزشی  شکل گرفت .

                    هنرستان دخترانه صباری واقع در ناحیه 1 استان قم در حال حاضر دارای دوپایه دهم ویازدهم در رشته نقشه کشی معماری  است ومجموعا 29 هنرجو را تحت تعلیم دارد.

 


 

 

هنرستان پسرانه امام رضا نیز در این ناحیه قراردارد و 17 هنرجو در پایه یازدهم  نقشه کشی معماری دارد که همکاران رشته عمران در این هنرستان مشغول به تدریس هستند . همچنین این هنرستان دارای رشته

«صنایع چوب » است که امکانات مشترکی با « معماری داخلی » دارد.

 

 

 

نحوه شرکت در کارگاه آموزشی (مجازی) نرم افزار AutoPlay

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 9 سه شنبه مورخ 1396/9/7 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .