اطلاعیه برگزاری کارگاههای دانش افزایی

- کارگاه آزاد طراحی پایه از دروس دهم

(یکشنبه 10 بهمن ماه، ساعت 16، آدرس: خیابان کلهری، کوچه 45، روبروی بوستان اطلسی، هنرستان صباری)

- کارگاه تحلیل و نقد و بررسی دروس تخصصی پایه دهم همراه با نیاز سنجی دوره های ضمن خدمت

(یکشنبه 17 بهمن ماه، ساعت 16، آدرس: خیابان کلهری، کوچه 45، روبروی بوستان اطلسی، هنرستان صباری)

- کارگاه تخصصی انجام برنامه آموزشی همراه با تولید در هنرستان

(یکشنبه 24 بهمن ماه، ساعت 12/30، آدرس: خیابان ساحلی، بعد از فرمانداری، کوچه شماره 33، پلاک4، گروههای آموزشی استان قم)

 

هنرآموزانی که امسال درس طراحی پایه دهم را دارند در کارگاه 10 بهمن حتما شرکت داشته باشند و نمونه فعالیت های برتر انجام شده در کلاس توسط هنرجویان را جهت تبادل تجربیات به همراه بیاورند.

 

با توجه به تغییرات اساسی در ساختار نظام آموزشی و همچنین تصمیمات گرفته شده مبنی بر تغییر رشته معماری حضور همه هنرآموزان رشته های معماری و ساختمان جهت ارائه مطالب توجیهی در کارگاه 17 بهمن ماه لازم می باشد.

 

برای حضور در در کارگاه از طرف گروههای آموزشی گواهی دانش افزایی صادر می شود.

استفاده هنرجویان از كتاب «همراه هنرجو» در ارزشیابی‌های مستمر و پایانی

 

كتاب «همراه هنرجو» از جمله اجزای بسته آموزشی است كه با هدف کاهش اضطراب در ارزشیابی و حافظه محوری، کاهش وابستگی به کتاب درسی در کارهای عملی، تسهیل سنجش و ارزشیابی اهداف اصلی، ایجاد فرصت برای پیوند نظر و عمل، بهبود زمان یاددهی-یادگیری، کاهش حجم کتاب­های درسی، استانداردسازی و ایجاد زبان مشترک و کمک به تحقق به يادگيري مادام­العمر فنی و حرفه­ای و ... کار تدوین شده است و در جهت تقویت اعتماد به نفس و ایجاد انگیزه از هنرجو می­خواهد به جای حفظ کردن مطالب از آن­ها برای انجام فعالیت کارگاهی و حل مسائل استفاده نمايد.

     از اينرو به اطلاع می­‌رساند استفاده هنرجویان از كتاب «همراه هنرجو» در ارزشیابی­‌های مستمر و پایانی درس‌هاي خوشه «شایستگی فنی» شاخه فنی و حرفه‌ای، بلامانع است.

دانلود کتاب همراه هنرجو

تمدید شرکت در مسابقه

با توجه به درخواست تعدادی از همکاران مبنی بر تمدید زمان مسابقه وبلاگ نویسی، با هماهنگی به عمل آمده با کارگروه داوران و دبیرخانه کشوری، اعلام و تحویل مسابقه تا 30 بهمن تمدید شد.

چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی و هجدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای

بخشنامه چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی و هجدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای ابلاغ گردید.

در راستای ارتقای کیفیت آموزش های فنی و حرفه ای و عملیاتی نمودن سیاست های معاونت آموزش متوسطه ، شیوه نامه چهاردهمین دوره مسابقات علمی عملی و هجدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی برای سال تحصیلی 96-1395 پس از تأیید کمیته مستند سازی وزارت متبوع طی بخشنامه شماره 410/160488 مورخ 95/9/14 به منظور برنامه ریزی و اجرا ابلاغ گردید. مسابقات و جشنواره های شاخه فنی و حرفه ای در سه مرحله هنرستانی، استانی و کشوری برگزار می گردد.

فایل بخشنامه و شیوه نامه ابلاغی مذکور از طریق لینک های زیر قابل دسترسی می باشد.

بخشنامه

شیوه نامه