راهنمای شرکت در کارگاه (مجازی) تکه دوز

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات ، با اطلاع رسانی قبلی به شما فرصت شرکت در کارگاه مجازی داده خواهد شد.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/12/10  الی 21 شب  95/12/11  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل یک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل آن ، آزمون پایانی قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل یک آزمون پایانی است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

  • هر کاربر فقط دوبار مجاز به شرکت در آزمون می باشد .
  • سوالات آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در آزمون نشدید فقط یک بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .
  • حداقل زمان حضور قابل قبول در کارگاه مجازی (مجموع زمان صرف شده برای مشاهده محتوای آموزشی و شرکت در آزمون ) 30 دقیقه  می باشد .
  • به منظور ایجاد فرصت کافی جهت مطالعه دقیق محتوای آموزشی ، فاصله 30 دقیقه ای بین دو فرصت شرکت در آزمون در نظر گرفته شده است بنابراین در صورت عدم کسب حدنصاب لازم در اولین مرتبه ، آزمون به مدت 30 دقیقه غیر فعال خواهد شد .

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

فراخوان طراحی لباس خطی

فراخوان طراحی لباس خطی

فراخوان

بسمه تعالی

با سلام وارزوی توفیق دبیرخانه کشوری پوشاک وطراحی ودوخت در راستای اجرای برنامه عملیاتی سالتحصیلی 1395-1396به منظور ارتقای آموزشهای مهارتی وتخصصی هنرآموزان رشته پوشاک شاخه کاردانش وهمچنین تهیه منابع کمک آموزشی برای استانداردهای دروس مهارتی 1- الگوساز وبرشکارزنانه2-مانتودوز3-شلوار دوز 4-نازک دوز زنانه برطبق سرفصل های مرتبط با استاندارد های ذکر شده ژورنال خطی لباس تهیه وتنظیم نماید.ولذا دراین راستا از سرگروه های محترم رشته پوشاک شاخه کاردانش وکلیه هنراموزان این رشته در خواست می نماید طراحی های خودرا به آدرس الکترونیکی دبیرخانه ارسال نمایند.

ادامه مطلب: فراخوان طراحی لباس خطی

محتوای آزمون انلاین لباس شب و عروس

باکس دوزی :جعبه سازی برای بدن ،دوخت لباس سفت و محکم در حد جعبه

کاربرد باکس دوزی : کوچک کردن حجم جاهای که نیاز به کوچک کردن دارد و نمایش زیبایی حجم های بدن

باکس دوزی به دو روش انجام می شود 1- روش قالب گیری 2- روش الگو

اندازه گیری  در باکس دوزی خیلی مهم است  ،دورسینه و دور کمر هیچ اضافه ای ندارد وبرای  تمام اندازه  ها هیچ اضافه ای در نظر گرفته نمی شود به معایب توجه شود مثل کوتاهی  ، چاقی  ،بلند ی فرد و فرم سینه، چون هر کدام روش خاصی را می طلبد .

اندازه های لازم

ادامه مطلب: محتوای آزمون انلاین لباس شب و عروس

محتوای آزمون انلاین لباس شب و عروس

با سلام خدمت همکران گرامی به اطلاع می رساند 

آزمون انلاین لباس شب و عروس در تاریخ 95/11/19از ساعت 9 صبح تا 9 شب در همین سایت قسمت آزمون انلاین اجرا خواهد شد . 

محتواو سوالات این آزمون از فصل 4 و5 لباس شب وعروس خانم تشکری به اضافه مطالب آموزشی از باکس دوزی که درجا به آن اشاره می شود انتخاب گردیده است . لذا از همکاران خواهشمند است   جهت شرکت در مسابقه آزمون انلاین حتما مطالب را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب: محتوای آزمون انلاین لباس شب و عروس

فراخوان ها و مسابقات وکارگاه های آموزشی

با سلام و احترام خدمت همکاران عزیز به اطلاع می رساند

-کار گاه مجازی درس تکه دوز در تاریخ 95/12/8   یکشنبه ساعت 9الی 24 در سایت qomgt.ir  اجرا خواهد شد .

- فراخوان مسابقه طراحی سوال الگو و برش مورخ  95/10/12 با تقدیر نامه استانی - دبیر خانه ای ،بصورت pdf و word  درCD تحویل دهید.

-فراخوان مسابقه طرح درس نویسی مانتودوزمورخ  95/11/17 با تقدیر نامه استانی - دبیر خانه ای

بصورت PDF و Word در CD تحویل دهید.

- بر گزاری مسابقه آنلاین از لباس شب و عروس مورخ 95/11/19 از فصل 4و 5 لباس شب و عروس به همراه الگوی باکسدوزی  در سایت اجرا خواهد شد .

- فرا خوان آثار بر گزیده تزئینات روی لباس عروس (ویژه هنر جویان )مورخ 96/1/20 با تقدیر نامه استانی -دبیرخانه ای ،اجرا خواهد شد .