نحوه شرکت در کارگاه (مجازی) الگوی زیر ساخت لباس مجلسی و عروس

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 یکشنبه مورخ 1396/12/20 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است

دریفت گواهی شرکت در جلسه ها

با سلام خدمت همکاران محترم

گواهی نامه شرکت در جلسات شما آماده است برای دریافت  گواهی نامه خود به قسمت دریافت گواهی ها مراجعه کنید .

یاد آوری

با سلام و احترام خدمت همکاران گرامی

با توجه به آنلاین بودن امتحانات خرداد ماه و تاکید اداره کل استان بر این موضوع حتما همکاران محترم طبق استاندارد هر عنوان درسی  تدریس صورت گیرد تا در امتحانات با مشکل روبرونشوند.

با آرزوی توفیق روز افزون همه