کارگاه مجازی شش کلاه تفکر

قابل توجه هنرآموزان محترم کارآفرینی:

کارگاه مجازی کارآفرینی باعنوان شش کلاه تفکر درتاریخ 98/09/10ازساعت 9الی 22برگزارمی گردد.

برگزاری کارگاه مجازی

قابل توجه هنرآموزان محترم کارآفرینی:

کارگاه مجازی کارآفرینی باعنوان چرایی وفلسفه کارآفرینی درتاریخ 97/10/23ازساعت 9الی 22برگزارمی گردد.

فرم ایده پردازی وکسب وکار

توجه:هنرآموزان عزیزجهت شرکت درجشنواره ایده پردازی وبوم کسب وکار،ازدوفرمت زیراستفاده نموده وتاتاریخ 30فروردین به آدرس ایمیل  زیرارسال نمایید.ضمنا جهت دانلودفایل ها روی آنها کلیلک نمایید.باتشکر

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانلودفرمت اول

دانلود فرمت دوم

دانلودفرمت سوم

دانلودفرمت چهارم

نحوه شرکت در کارگاه مجازی خلاقیت و نوآوری

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 شب یکشنبه مورخ 1396/10/17 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .