نحوه شرکت در کارگاه مجازی خلاقیت و نوآوری

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده باشد پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد و کلیک روی دکمه "ورود به سایت"  با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو خواهید شد . در این حالت با شماره 37715045 تماس حاصل فرمایید.

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در این کارگاه روی دکمه "من را ثبت نام کن " در پایین صفحه کلیک نمایید .

3-زمان ثبت نام و شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح تا 11 شب یکشنبه مورخ 1396/10/17 خواهد بود .

4- کارگاه مجازی شامل يک محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

5- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

6- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

ارزشیابی پودمانی

قابل توجه هنرآموزان محترم

نمونه ارزشیابی پودمانی وارزشیابی پیشنهادی دبیرخانه کشوری کارآفرینی حضورتان ارائه می گردد.

کارگاه آموزشی

قابل توجه هنرآموزان محترم

طبق برنامه عملیاتی دبیرخانه کارآفرینی، گروه در نظر دارد کارگاه آموزشی باعنوان فنون و شیوه های تدریس کتاب  کارگاه نوآوری وکارآفرینی راساعت 10 صبح درتاریخ پنج شنبه 96/9/23برگزار نماید .از همه هنر آموزان محترم این درس دعوت می شود در این کارگاه که در محل گروههای آموزشی           ( خیابان ساحلی کوچه 33  ) برگزار می شود ، شرکت نمایند .باتشکر