تابلو اعلانات

دومین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلی 1400-1399)

پوشاک (فراخوان آثار برگزیده هنر جویان در هفته مشاغل و تقدیرازهنرآموزان ایشان)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زهرا ملکی

 

1

شهید امیر حسینی

استانی

اول

2

افسانه زینی وند

 

2

فخری

استانی

اول

3

سکینه علی محمدی

 

4

زینب کبری (س)

استانی

اول

 

پوشاک (فراخوان تولید محتوای آموزشی استاندارد های گروه پوشاک)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زهرا شریعتی

 

2

حضرت زهرا(س)

استانی

اول

2

فاطمه زنگی آبادی

 

3

شهید مسعود علیمحمدی

استانی

اول

 

پوشاک (طراحی سوال استاندارد درس الگوساز رایانه)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زهرا سلیمانی

 

1

شهید امیر حسینی

استانی

اول

2

زهرا شریعتی

 

2

حضرت زهرا (س)

استانی

اول

 

پوشاک (طرح درس مجازی استاندارد لباس شب و عروس)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

احترام السادات غضنفری

 

2

فخری

استانی

اول

2

زهرا سلیمانی

 

1

شهید امیر حسینی

استانی

اول

 

پوشاک (آزمون آنلاین راه اندازی ماشین آلات دوخت)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

صفیه باباخان

 

3

هنرمند

استانی

اول

2

احترام السادات غضنفری

 

 2

فخری

استانی

دوم

3

فاطمه یاوری

 

 3

سبحان

استانی

دوم

4

تهمینه علوی سعادتلو

 

 2

فخری

استانی

دوم

5

ربابه جهانبخش

 

 2

فخری

استانی

دوم

6

نفیسه رضوانی

 

 2

فدک

 استانی

دوم

7

انسیه محمدی صابر

 

 1

صباری

 استانی

دوم

 

رایانه فنی حرفه ای (آزمون آنلاین از کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زینب عباسی

 

3

فتح المبین

استانی

اول

2

زهرا الیاسی

 

4

حضرت زهرا(س)

استانی

دوم

3

لیلا گائینی

 

3

فتح المبین

استانی

دوم

4

سهیلا منتظر

 

3

شهید احمدی روشن

استانی

دوم

5

علیرضا حدیدی

 

1

امام رضا(ع)

ناحیه ای

اول

 

کارآفرینی (مسابقه آزمون آنلاین کتاب کارگاه نوآوری وکارآفرینی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

داود بندی

 

3

شهیدچمران

 استانی

اول

2

روح ا... صدیقیان کاشانی

 

1

امام رضا(ع)

 استانی

اول

3

مریم خوشرفتار

 

1

برقعی

 استانی

اول

4

معصومه آقازیارتی

 

3

فتح المبین

 استانی

دوم

5

سمانه صباحی

 

3

حضرت زهرا(س)

 استانی

دوم

 

الکتروتکنیک (آزمون آنلاین آزمون آنلاین از کتاب طراحی و سیم کشی برق ساختمان های مسکونی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رضا گلستانی مهر

 

3

والفجر

استانی

اول

 

تربیت کودک (نقد و بررسی محتوای کتاب پرورش مهارت های ارتباطی- مشارکتی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اعظم حسینعلی زاده

 

3

دکتر حسابی

استانی

اول

2

معصومه کرم بخش

 

3

فتح المبین

استانی

اول

3

نفیسه صفایی نیا

 

1

سید حسن برقعی

استانی

اول

 

حسابداری (تولید محتوای آموزش مجازی دروس حسابداری وجوه نقد ، خرید و فروش، دانش فنی پایه و دانش فنی تخصصی (فنی حرفه ای)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

هیام رضوی

 

2

حضرت معصومه (س)

استانی

دوم

2

اکرم رمضانی

 

2

فدک

استانی

سوم

 

طراحی دوخت (مسابقه آزمون آنلاین با عنوان نرم افزار کرل ( پایه دوازدهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

صدیقه شاطریان قمصری

 

2

حضرت معصومه (س)

ناحیه ای

سوم

 

هنـر(آزمون آنلاین مبانی هنرهای تجسمی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فاطمه مرادی

 

2

فخری

استانی

اول

 

آمادگی دفاعی (مسابقه طراحی سوالات استاندارد (برتر) از کتاب پایه دوازدهم خرداد ماه )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

زهرا محمدیون

 

۳

 شهیدعلی محمدی

استانی

دوم

2

کتایون شمس

 

۱

 برقعی

استانی

سوم

3

فضه خاتون نریمانی کناری

 

۱

 خوشرفتار

 ناحیه ای

اول

 

کارآفرینی (فراخوان تولید محتوای آموزشی کتاب کارگاه نوآوری وکارآفرینی( پودمان1 جلسه6 )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رقیه واشقانی

 

2

فخری2

ناحیه ای

اول

 

کارآفرینی (فراخوان تهیه بروشور، مقالات و ... )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رقیه واشقانی

 

2

فخری2

ناحیه ای

سوم

 

کارآفرینی (مسابقه نقد و بررسی کتاب کارآفرینی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

لیلی موسی پور

 

2

فخری1

ناحیه ای

دوم

 

معماری داخلی (تولید محتوای  الکترونیکی کتاب تزیینات سلولزی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

حمیده افتخاری

 

2

فدک

استانی

دوم

 

ساختمان (فراخوان تولید محتوای الکترونیکی کتاب نقشه کشی ساختمان درجه 2  (کاردانش)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

حسین علینوری

 

3

والفجر

استانی

اول

 

کامپیوترکاردانش (آزمون آنلاین طراحی صفحات وب با dreamwaver)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

لیلا گایینی

 

3

 فتح المبین

ناحیه ای

اول

 

 

اولین مرحله ی نتايج فراخوان ها و مسابقات علمي دبيران دوره ی فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصيلی 1400-1399)

دبیرخانه توسعه فرهنگ قرآنی (مسابقه آنلاین قرآنی تفسیر سوره  های یس و  واقعه  از کتاب تفسیر نمونه ( جلد18 و23 )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

ابوالفضل مهرابی صفرزاده

 

2

شهید باهنر 1

استانی

اول

2

محمد رضا تاج

 

4

شهید صدر 2

استانی

دوم

3

سمیه  شجاعی

 

3

حضرت مریم (س)

استانی

دوم

4

علی عزیزی قوپوز

 

3

بعثت 2

استانی

دوم

5

فرزانه کربلایی

 

3

احمدی روشن

ناحیه ای

اول

6

طیبه شبان نیا رکن آبادی

 

2

بوعلی سینا

ناحیه ای

اول

7

فائزه الهامی

 

جعفریه

حضرت خدیجه (س)

ناحیه ای

اول

8

زهرا صدیقی

 

3

اسرا

ناحیه ای

اول

9

زهره یونسی نژاد

 

1

عفاف

ناحیه ای

اول

10

آناهیتا هادیان

 

خلجستان

حجاب

ناحیه ای

اول

11

ابراهیم  زمانی پاشابیک

 

2

امام خمینی 2

ناحیه ای

اول

12

زهره عبداللهی

 

1

هنرستان نور

ناحیه ای

دوم

13

شکرا...  بهرامی سامانی

 

1

ثامن الائمه(ع)

ناحیه ای

دوم

14

معصومه  عنبر حیدری

 

3

سمیه 2

ناحیه ای

دوم

15

معصومه احدی

 

3

غدیر

ناحیه ای

دوم

16

ریحانه دخانچی

 

1

آیت ا... بهاءالدینی

ناحیه ای

دوم

17

زهره لطفی

 

1

نیایش

ناحیه ای

دوم

18

لیلا گائینی

 

3

فتح المبین

ناحیه ای

دوم

19

علی یوسفی

 

2

شهید صیاد شیرازی

ناحیه ای

دوم

20

زینب عباسی

 

3

فرزانگان 2

ناحیه ای

دوم

21

محمدعلی خواجه وند

 

2

شهید باهنر

ناحیه ای

دوم

22

مریم نوریان

 

3

اخوان کریمی

ناحیه ای

دوم

 

رایانه فنی حرفه ای (خلاقیت تدریس مجازی در ایام کرونا )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

لیلا گائینی

 

3

فتح المبین

استانی

دوم

2

مریم نبی لو

 

2

حضرت معصومه (س)

استانی

دوم

3

فاطمه عبادی فرد

 

2

فدک

استانی

دوم

4

سهیلا ساده دل

 

1

صباری

استانی

سوم

 

طراحی دوخت (طرح درس نویسی(طرح درس مجازی) درس طراحی و دوخت زنانه پایه دهم)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

سمیه جدیدی فر د

 

2

حضرت معصومه (س)

استانی

اول

 

رایانه فنی حرفه ای (طراحی سوالات عملکردی از کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

مهیا متقی

 

1

صباری

استانی

اول

2

فهیمه بیان

 

1

برقعی

استانی

دوم

3

مریم صدقی

 

2

فدک

استانی

سوم

 

رایانه کاردانش(خلاقیت ارزشیابی مجازی در ایام کرونا)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

رقیه واشقانی

 

2

فخری2

ناحیه ای

اول

2

فریده  فیروز علیزاده

 

2

حضرت زهرا (س)

ناحیه ای

اول

3

سهیلا  ساده دل    

 

1

صباری

ناحیه ای

دوم

 

الکتروتکنیک (چگونگی ایجاد انگیزه تحصیل در هنرجویان فنی حرفه ای و کاردانش)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محمد رضا عبداللهی                                  

 

1

قدس

استانی

اول

 

تربیت کودک (طراحی سوالات استاندارد شده بر مبنای شایستگی در هر سه پایه تحصیلی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه کوهستانی

 

3

فتح المبین

استانی

اول

2

الهام میوه چیان

 

3

فتح المبین

استانی

اول

3

اعظم حسینعلی زاده

 

3

دکتر حسابی

استانی

اول

4

معصومه کرم بخش

 

3

فتح المبین

استانی

اول

5

سیده طاهره حسینی

 

3

دکتر حسابی

استانی

اول

 

رایانه کاردانش ( نقد کتاب شهروند الکترونیکی )

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

فاطمه محمودآبادی

 

2

حضرت معصومه(س)

استانی

سوم

2

مریم صدقی

 

2

فدک

ناحیه ای

دوم

 

الکتروتکنیک ( تولید نمونه سوال از پنج پودمان کتاب دانش فنی تخصصی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

شکرا... بهرامی سامانی                        

 

1

ثامن الائمه(ع)

استانی

اول

تربیت کودک (آزمون آنلاین درس پژوهی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

لیلا صالحی

 

1

سید حسن برقعی

استانی

دوم

2

معصومه کرم بخش

 

3

فتح المبین

استانی

دوم

3

زینب علیدادی سلیمانی

 

1

سید حسن برقعی

استانی

دوم

4

اعظم حسینعلی زاده

 

3

دکتر حسابی

ناحیه ای

اول

5

نفیسه صفایی نیا

 

1

سید حسن برقعی

ناحیه ای

اول

6

اکرم چاوشی

 

2

فدک

 ناحیه ای

اول

7

سیده طاهره حسینی

 

3

دکتر حسابی

 ناحیه ای

دوم

 

                الکتروتکنیک ( نقد و بررسی پودمان های کتاب طراحی و سیم کشی برق ساختمان های مسکونی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

شکرا... بهرامی سامانی                        

 

1

ثامن الائمه(ع)

استانی

اول

 

حسابداری (فراخوان تهیه و طراحی طرح درس بر اساس شیوه تدریس مجازی (کاردانش و فنی و حرفه ای)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

اکرم رمضانی

 

2

فدک

استانی

اول

2

محدثه سادات برقعی

 

1

خوشرفتار

استانی

دوم

الکتروتکنیک (تولید محتواي انجام شده توسط هنرآموزان)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محمد رضا عبدالهی                                  

 

1

قدس

استانی

اول

2

عباس امیری

 

3

شهید عاصمی

استانی

اول

3

سید رسول آقاسیدهاشم                            

 

1

گیوه چی

استانی

اول

4

شکرا... بهرامی سامانی                           

 

1

ثامن الائمه(ع)

ناحیه ای

اول

 

تربیت کودک (طراحی محتوای آموزشی فعالیت محور برای تدریس دروس تخصصی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

لیلا صالحی

 

1

سید حسن برقعی

استانی

سوم

 

 حسابداری(فراخوان تولید محتوای آموزش مجازی دروس حسابداری حقوق و دستمزد ، اموال و انبار و صورت های مالی (فنی حرفه ای)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

محدثه سادات برقعی

 

1

خوشرفتار

استانی

اول

2

اشرف خلیلی

 

2

فدک

استانی

سوم

تربیت کودک (ارائه راه کارهای خلاقانه ی هنرآموزان جهت فعالیت های گروهی هنرجویان در فضای مجازی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

الهام میوه چیان

 

3

فتح المبین

استانی

اول

2

سیده طاهره حسینی

 

3

دکترحسابی

استانی

اول

3

اعظم حسینعلی زاده

 

3

دکترحسابی

استانی

اول

 

تربیت کودک (طراحی درسنامه از دروس تخصصی برای هنرجویان محروم از فضای مجازی)

ردیف

نام و نام خانوادگی

 

ناحیه

آموزشگاه

نوع تقدیر

رتبه استانی

1

معصومه کوهستانی

 

3

فتح المبین

استانی

اول

2

اعظم حسینعلی زاده

 

3

دکتر حسابی

ناحیه ای

اول

3

سیده طاهره حسینی

 

3

دکتر حسابی

ناحیه ای

اول

   

 

تمدد مهلت ارسال آثار جشنواره کسب و کار هنرجویی
شیوه نامه جشنواره الگوهایی برتر تدریس کارآفرینی و بوم کسب و کاردرفضای مجازی (دبیرخانه کشوري کارآفرینی)
فراخوان نمایشگاه مجازی آثار هنرآموزان (هنربانان)
وبینار کشوري رشته مکانیک خودرو
پنجمین مرحله ي کارگاه هاي آموزشی آنلاین دبیران دوره ي دوره فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصیلی 1400-1399)

موضوع
نقد وبررسی درس آمادگی دفاعی پایه دوازدهم
اختلال یادگیری کودکان
ساعت
9
16
تاريخ
99/11/30
99/12/2
روز
پنج شنبه
شنبه
گروه درسي
آمادگی دفاعی
تربیت کودک
رديف
1
2

نکات مهم

مدعوین رشته تربیت کودک : هنرآموزان رشته تربیت کودک استان قم و سرگروه های آموزشی رشته مذکور در سراسر کشور

  1- ساعت اجرا و برگزاری کارگاه ها در محدوده زمانی اعلام شده برگزار می گردد .  

  2- در برگزاری کارگاه ها ،محدودیت تعداد شرکت کننده 60 نفر می باشد.

 3- شرکت کنندگان حتما باید از طریق نرم افزار گوگل کروم و به صورت میهمان و از طریق لینک ارسالی فوق در کارگاه شرکت نمایند .

 4- شرکت کنندگان جهت دریافت گواهی دانش افزایی باید به هنگام ورود به کلاس نام ونام خانوادگی به همراه کدپرسنلی را ثبت نمایند و حضوردر ساعت تعیین شده الزامی است.

 5- برای همکارانی که به هر نحوی نام ونام خانوادگی و پرسنلی را ثبت نکرده باشند و یا از کارگاه خارج شوند گواهی دانش افزایی صادر نمی گردد .

 

چهارمبن مرحله ي کارگاه هاي آموزشی آنلاین دبیران دوره ي دوره فنی حرفه ای و کاردانش (سال تحصیلی 1400-1399)

موضوع
نکات قابل توجه در تولید محتوای الکترونیکی دروس هنـر
آشنایی با نحوه تکمیل و ارسال گزارشات معاملات فصلی ماده 169
ساعت
18/30
18/30
تاريخ
99/11/25
99/11/26
روز
شنبه
یک شنبه
گروه درسي
هنر فنی حرفه ای
حسابداری
رديف
1
2

نکات مهم :

  1- ساعت اجرا و برگزاری کارگاه ها در محدوده زمانی اعلام شده برگزار می گردد .  

  2- در برگزاری کارگاه ها ،محدودیت تعداد شرکت کننده 60 نفر می باشد.

 3- شرکت کنندگان حتما باید از طریق نرم افزار گوگل کروم و به صورت میهمان و از طریق لینک ارسالی فوق در کارگاه شرکت نمایند .

 4- شرکت کنندگان جهت دریافت گواهی دانش افزایی باید به هنگام ورود به کلاس نام ونام خانوادگی به همراه کدپرسنلی را ثبت نمایند و حضوردر ساعت تعیین شده الزامی است.

 5- برای همکارانی که به هر نحوی نام ونام خانوادگی و پرسنلی را ثبت نکرده باشند و یا از کارگاه خارج شوند گواهی دانش افزایی صادر نمی گردد .

 

پوستر مرکز پاسخگویی به سئوالات و اشکالات درسی دانش آموزان
فراخوان مهراوه به مناسبت هفته حسابداری

تازه ترین مطالب گروه ها