انواع مانکن و تأثیرات شگرف آن درصنعت پوشاک

 انواع مانکن و تأثیرات شگرف آن درصنعت پوشاک

مانکن یکی از مهم ترین ابزار تبلیغاتی برای مغازه های تجاری، مخصوصاً صنایع ارائه دهنده لباس و زیور آلات می باشد. انواع مانکن های تولید شده موجود در حال حاضر به قدری متنوع می باشند که شما برای هر صنف و شغلی و هر محصولی می بایست نمونه مربوط به آن را تهیه نموده و برای عرضه محصولات خود در ویترین از آن استفاده نمایید.

آشنایی با انواع مانکن و تأثیرات آنها بر روی تجارت می تواند تبدیل به یک شگفتی و معجزه در میزان فروش شده و بهترین تبلیغات را برای  مارقم بزند. در ادامه قرار است شما را با انواع مانکن های موجود در بازار آشنا نموده و ویژگی های کاربردی هر کدام از آنها را نیز با هم مرور نماییم. صنعت تولید مانکن یکی از صنایع بسیار بزرگ و گسترده بوده و کمپانی های بسیار بزرگ جهانی در این مسیر فعالیت دارند.

ادامه مطلب: انواع مانکن و تأثیرات شگرف آن درصنعت پوشاک

خط کش وشابلون های چهل تکه

خط کش شیشه ای مدرج مخصوص تکه  دوزی : 

خط کش شیشه ای یکی از وسایل مورد نیاز تکه دوزی هست زیرا لازم هست هنگام اندازه زدن شما پارچه را از زیر خط کش ببینید.

در تکه دوزی زوایا از اهمیت خاصی برخوردارند مثلا شما لازم برش هایی با زاویه ۴۵ درجه ایجاد کنید دراین موارد وجوداین خط کش بسیار ضروری هست زیرا خط کش معمولی درجه بندی نداره

خط کش تکه دوزی به شکل مستطیل به ابعاد ۱۵ درر ۶۰ سانتیمتر هست و سطح آن پر است از درجه بندی ها مختلف

در هنگام استفاده از کاتر دوار از این خط کش استفاده میشه زیرا خط کش های فلزی باعث کند شذن تیغه ی کاتر میشن .

Image result for ‫خط کش های چهل تکه‬‎ ادامه مطلب: خط کش وشابلون های چهل تکه

با لباس های قدیمی یا اضافی کمد چه کار کنیم؟

اگر به هر دلیلی، چه خرید غیر مستقیم، چه پیروی از مد، کمد لباس های شما در حال انفحار است و به فکر افتاده‌اید که همه لباس‌ قدیمی ها را به سطل زباله بیندازید، لطفا دست نگه دارید و این مطلب را با ما بخوانید.

این روزها، به لطف پیشرفت تکنولوژی، دست به دست شدن خلاقیت در فضای مجازی، استارتاپ‌ها و فعالیت کمپین‌های دوستداران محیط زیست، دور انداختن لباس‌های قدیمی‌‌تر دیگر اولین راهکاری نیست که به ذهن می‌رسد. به شما در این مطلب خواهیم گفت که چطور می‌توانیم تقریبا در 100 درصد موارد از لباس‌های قدیمی به طور بهینه‌ای استفاده کنیم و زندگی دوباره‌ای به آن‌ها بخشیم و اصولا ضرورت این امر چیست؟

ادامه مطلب: با لباس های قدیمی یا اضافی کمد چه کار کنیم؟