نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و اولین جشنواره ملی ایده‌بازار و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه

اطلاعیه دفتر آموزش های فنی و حرفه ای؛
نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و اولین جشنواره ملی ایده‌بازار و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه
پیرو بخشنامه شماره 211517 /410 مورخ 97/10/17 و نامه شماره 120030 /400 مورخ 98/07/03 معاون آموزش متوسطه مبنی بر تعیین اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به عنوان دبیرخانه اجرایی این فعالیت های کیفیت بخشی، دفتر آموزش های فنی و حرفه ای اطلاعیه ای به شرح زیر صادر نمود:

ضمن قدردانی از زحمات همه دست‌اندرکاران اجرای مراحل مختلف مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و همچنین جشنواره ایده بازار و طرح‌های خلاقانه، دفتر آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای اسامی برگزیدگان مرحله اول کشوری – برای شرکت در اجرای حضوری –را به شرح پیوست اعلام می‌نماید.

در این رابطه به اطلاع می رساند:

1- مرحله نهایی برای دفاع حضوری طی روزهای یکشنبه19 لغایت 21آبانماه سال جاری با برنامه‌ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، برگزار خواهد شد. جزئیات برنامه‌ها توسط دبیرخانه اجرایی مستقر در این استان متعاقبا اعلام خواهد شد. از اینرو مقتضی است استان‌های برگزیده، برای حضور هنرجویان و هنرآموزان مربوطه تمهید مقدمات لازم را فراهم نمایند.
2- در طرح‌ها/دست‌ساخته‌ها پذیرفته شده گروهی، یکی از اعضا به نمایندگی در اجرای حضوری شرکت می‌نماید. بنابراین فرد شرکت کننده باید به همه جزئیات طرح یا دست ساخته مسلط باشد.
3- جزئیات فرایند داوری، نحوه نمره دهی و شاخص های داوری توسط دبیرخانه اجرایی مسابقات و جشنواره اعلام خواهد شد.

در پایان دفتر آموزش های فنی و حرفه ای برخود  لازم می داند از زحمات همه دست اندرکاران به‌ویژه دبیرخانه‌های راهبری مرتبط، گروه‌های آموزشی، داوران، مدیران، هنرآموزان، کارشناسان و کارشناس مسولان، روسای اداره‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش و معاونین آموزش متوسطه و ... تشکر و قدردانی نماید.

ردیف فعالیت نام نام خانوادگی رشته تحصیلی استان منطقه نام مدرسه نقش فرد در گروه
1 برق حمید مهرورز الکتروتکنیک - هنرآموزی تهران (شهرستانها) رودهن آیت الله هاشمی رفسنجانی سرگروه
2 برق مهدی حبیبی الکتروتکنیک - هنرآموزی تهران (شهرستانها) رودهن آیت الله هاشمی رفسنجانی عضو
3 برق حسین لاچینی الکترونیک - هنرآموزی قزوین قزوین ناحیه 1 شهیددکترمصطفی چمران سرگروه
4 برق مهدی ناصرلوئی مکاترونیک - هنرآموزی قزوین قزوین ناحیه 1 شهیددکترمصطفی چمران سرگروه
5 برق محمدرضا نوروزی الکتروتکنیک تهران (شهرستانها) بهارستان 2 مجتمع فنی تهران سرگروه
6 برق امیرحسین نوعی دهشال الکتروتکنیک تهران (شهرستانها) بهارستان 2 مجتمع فنی تهران عضو
7 برق علی مکتبی الکتروتکنیک قم قم .ناحیه 1 هنرستان گیوه چی سرگروه
8 برق علیرضا طالب الدینی الکتروتکنیک کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی سرگروه
9 برق عارف عسکری الکتروتکنیک کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی عضو
10 برق محمدعلی ترکزاده الکتروتکنیک کرمان کرمان .ناحیه 1 سید محمود سخایی عضو
11 برق امیرحسین سالاری الکتروتکنیک کرمان رابر علامه  طباطبائی سرگروه
12 برق مجتبی جعفری مشکول الکترونیک تهران (شهرستانها) پاکدشت حمیداسماعیل زاده سرگروه
13 برق علیرضا طالبی الکترونیک زنجان زنجان .ناحیه 2 هنرستان آیت اله خامنه ای سرگروه
14 برق سیدعلی رضا موسوی الکترونیک زنجان زنجان .ناحیه 2 هنرستان آیت اله خامنه ای عضو
15 برق محمدامین فهندژسعدی الکترونیک فارس شیراز.ناحیه 2 شهیدبهشتی سرگروه
16 برق کیارش آرام بام الکترونیک فارس شیراز.ناحیه 2 شهیدبهشتی عضو
17 برق محمدرضا سقائی مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 سرگروه
18 برق محمدامین استادشریف معمار مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
19 برق مهدی حمزه مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
20 برق علی امانی شلمزاری مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 سرگروه
21 برق محمد خطیب مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
22 برق سیدامیرمسعود افتخاری قینانی مکاترونیک اصفهان اصفهان .ناحیه 1 فنی ابوذر1 عضو
23 برق مهدی یونسی مکاترونیک مرکزی اراک .ناحیه 1 شهیدباهنر سرگروه
24 صنایع شیمیایی حمید کاظمی حکی صنایع شیمیایی - هنرآموزی آذربایجان غربی ارومیه .ناحیه 2 شهیدعسگری سرگروه
25 صنایع شیمیایی فضل   اله بوستانی صنایع شیمیایی - هنرآموزی بوشهر بوشهر آیت ... طالقانی سرگروه
26 صنایع شیمیایی عیسی قادری   فر صنایع شیمیایی - هنرآموزی بوشهر بوشهر آیت ... طالقانی عضو
27 صنایع شیمیایی محمود رسولی صنایع شیمیایی - هنرآموزی مرکزی اراک .ناحیه 2 شهیدرجائی سرگروه
28 صنایع شیمیایی نیره ایزدی نجف آبادی صنایع شیمیایی اصفهان نجف آباد هنرستان فنی وحرفه  ای ملک سرگروه
29 صنایع شیمیایی اسماء دادخواه صنایع شیمیایی اصفهان نجف آباد هنرستان فنی وحرفه  ای ملک عضو
30 صنایع شیمیایی مهسا اعظمی مبارک آباد صنایع شیمیایی آذربایجان شرقی بناب الزهرا سرگروه
31 صنایع شیمیایی ربابه سلوکی صنایع شیمیایی آذربایجان شرقی بناب الزهرا عضو
32 صنایع شیمیایی مریم کیمیا صنایع شیمیایی آذربایجان شرقی بناب الزهرا عضو
33 صنایع شیمیایی پرستو عبداله زاده صنایع شیمیایی آذربایجان غربی میاندوآب ولایت سرگروه
34 صنایع شیمیایی آیلار عبدلی نصیرکندی صنایع شیمیایی آذربایجان غربی میاندوآب ولایت عضو
35 صنایع شیمیایی فردیس خانی صنایع شیمیایی آذربایجان غربی میاندوآب ولایت عضو
36 صنایع شیمیایی سیدآروین مرتضوی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی سرگروه
37 صنایع شیمیایی ابوالفضل شمشیری صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
38 صنایع شیمیایی سهیل فروغی نیا صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
39 صنایع شیمیایی مهدی مؤمنی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 سرگروه
40 صنایع شیمیایی محمدعرفان آزادی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 عضو
41 صنایع شیمیایی محمدرضا خاک پورمروستی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 3 علم وصنعت 1 عضو
42 صنایع شیمیایی نگار روستائی صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری سرگروه
43 صنایع شیمیایی کیمیا قیم صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری عضو
44 صنایع شیمیایی سحر بختیاری صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 2 عبدالحسین انصاری لاری عضو
45 صنایع شیمیایی ساسان فروتن صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی سرگروه
46 صنایع شیمیایی محمد متأله صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
47 صنایع شیمیایی امیر مذکوری صنایع شیمیایی فارس شیراز.ناحیه 1 شهیدحاج احمداسماعیلی عضو
48 صنایع شیمیایی مریم نعمتی صنایع شیمیایی قزوین البرز ریحانه سرگروه
49 صنایع شیمیایی ملیکا مصطفائی صنایع شیمیایی قزوین البرز ریحانه عضو
50 صنایع شیمیایی زینب بوستانی احمدآباد صنایع شیمیایی قزوین البرز ریحانه عضو
51 صنایع شیمیایی سیدامیرمهدی رضوی پاریزی صنایع شیمیایی کرمان رفسنجان هنرستان فنی وحرفه ای امام رضا(ع ) سرگروه
52 ماشین ابزار محمدرضا فتحی  پور ماشین ابزار - هنرآموزی فارس شیراز.ناحیه 4 نمازی سرگروه
53 ماشین ابزار مرتضی رهبر سنگسرودی ماشین ابزار - هنرآموزی گیلان لاهیجان شهید سید محمدباقر صدر سرگروه
54 ماشین ابزار امیرحسین  زارعی ماشین ابزار - هنرآموزی همدان فامنین خاتم الانبیاء سرگروه
55 ماشین ابزار علی کیوانی هزه بران ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت سرگروه
56 ماشین ابزار محمد رضا محمدی ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت عضو
57 ماشین ابزار امیرحسین فلاح کچکاغی ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت سرگروه
58 ماشین ابزار احسان تقی پور ماشین ابزار آذربایجان شرقی تبریز.ناحیه 2 وحدت عضو
59 ماشین ابزار مهدی سماوی ماشین ابزار خراسان رضوی مشهد.ناحیه 2 سید جمال الدین اسد آبادی سرگروه
60 ماشین ابزار محمدباقر سمارسی ماشین ابزار خوزستان اهواز.ناحیه 2 شهدای فتح المبین سرگروه
61 ماشین ابزار ابوالفضل محمدی ماشین ابزار خوزستان اهواز.ناحیه 2 شهدای فتح المبین عضو
62 ماشین ابزار ابراهیم بهاری ماشین ابزار گیلان لاهیجان شهید سید محمدباقر صدر سرگروه
63 ماشین ابزار علیرضا تجملیان ماشین ابزار یزد یزد.ناحیه 1 شهیدرجایی سرگروه
64 ایده بازار نیلوفر آتشی معماری داخلی بوشهر گناوه هاجر سرگروه
65 ایده بازار فاطمه طالبی ورک نقشه‌کشی معماری تهران تهران .منطقه 13 معصومیه سرگروه
66 ایده بازار آیدا محسنی نقشه‌کشی معماری تهران تهران .منطقه 13 معصومیه عضو
67 ایده بازار مریم تومانی نقشه‌کشی معماری فارس شیراز.ناحیه 2 پژوهش سرگروه
68 ایده بازار امیرعلی خوش جهان الکترونیک یزد اردکان شهیدمطهری اردکان سرگروه
69 ایده بازار حسن کریمی ولوجائی امور دامی مازندران ساری .ناحیه 2 شهید بهشتی سرگروه
70 ایده بازار فاطمه آرزومندی تربیت کودک قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی سرگروه
71 ایده بازار فاطمه پور فرح ابادی تربیت کودک قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی عضو
72 ایده بازار مرضیه زند تربیت کودک قم قم .ناحیه 3 دکترحسابی عضو
73 ایده بازار حیدر حیدرپورچرمهینی ساختمان اصفهان باغبادران بزرگمهر سرگروه
74 ایده بازار علیرضا دارابی ساختمان مازندران هراز شهید کلانتری سرگروه
75 ایده بازار محمد معصومی ساختمان مازندران هراز شهید کلانتری عضو
76 ایده بازار مرضیه نظیفی گنجه طراحی و دوخت اصفهان اصفهان .ناحیه 5 نوایی سرگروه
77 ایده بازار شینا شاتوتی فتو-گرافیک کرمانشاه کرمانشاه .ناحیه 1 هنرستان یاس سرگروه
78 ایده بازار فاطمه حبیب اللهی نجف آبادی گرافیک اصفهان نجف آباد شهید ابوترابی سرگروه
79 ایده بازار نگار حیدری گرافیک اصفهان نجف آباد شهید ابوترابی سرگروه
80 ایده بازار عبدالمتین سارانی مقدم صنایع چوب و مبلمان گلستان گنبدکاووس شهید باهنر سرگروه
81 ایده بازار فرشاد قریشی صنایع چوب و مبلمان گلستان گنبدکاووس شهید باهنر عضو

نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه

#مسابقات

🔺نفرات راه‌یافته به ارائه حضوری کشوری اولین دوره مسابقات ساخت پروژه و دستاوردهای فناورانه و اولین جشنواره ملی ایده‌بازار و طرح‌های خلاقانه و نوآورانه

💢جزئیات خبر:    https://tve.medu.ir/fa/news/item/945867/

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه¬ی هنرآموزان برق و الکترونیک استان قم

با سلام و احترام به اطلاع می رساند اداره گروههای آموزشی (گروه برق و الکترونیک) در نظر دارد کارگاه آموزشی با محوریت عملکرد هنرآموزان در هنرستان های مجری رشته برق و الکترونیک در تاریخ 30/7/1398 ساعت 12 الی 14 در هنرستان کاردانش امام رضا(ع) به آدرس بلوار 15 خرداد کوچه 32  برگزار نماید. لذا از همکاران گرامی برق و الکترونیک استان قم  جهت حضور و همراهی  دعوت به عمل می آید. حضور شما مزید امتنان می باشد.

موضوع کارگاه های آموزشی سال جدید تحصیلی

به اطلاع همکاران گرامی گروه الکترونیک می رساند که در رابطه با برگزاری کارگاه های آموزشی حضوری و مجازی سال تحصیلی جدید، لطفا موضوعات پیشنهادی خود را به گروه اطلاع دهید.

 

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

برنامه سال جدیدتحصیلی گروه الکترونیک

با سلام و احترام

 

به اطلاع همکاران عزیز و گرامی گروه الکترونیک استان قم می رساند که برنامه عملیاتی گروه الکترونیک درحال تدوین است. لطفا با ارائه ی نظرات و پیشنهادات خود ما را در برگزاری بهتر برنامه های گروه  یاری فرمایید.

 

ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید