رنگ سال 2020

رنگ سال ۲۰۲۰ (معرفی رنگ آبی کلاسیک و ست‌های رنگی ۱۳۹۹)

رنگ سال 2020 (عید 1399)

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، بسیاری از کمپانی‌های مشهور طراحی و خلاقیت، رنگ پیشنهادی خود را برای سال آینده ارائه می‌کنند. یکی از معروف‌ترین کمپانی‌هایی که احتمالا شما هم نام آن را بارها شنیده‌اید، Panton (پنتون) نام دارد و حرف اول و آخر را در انتخاب رنگ سال می‌زند! اگر می‌خواهید بدانید که رنگ سال 2020 چیست، تا انتهای نوشته همراه ما باشید.

رنگ سال چیست؟

در سال 2000 میلادی، شرکت پنتون از مفهوم جدید خود تحت عنوان “رنگ سال” رونمایی کرد. رنگ سال پنتون به سرعت تبدیل به یک فاکتور بسیار مهم در ایجاد ترندهای جهانی در دنیای دیزانینگ، فشن و برندینگ تبدیل شد. علاوه بر این، اعتبار و خوش نامی شرکت پنتون نیز با همین اقدام، به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرد. سایر شرکت‌ها و کمپانی مشابه نیز به دنبال این اقدام تاثیرگذار پنتون، هرساله رنگ سال پیشنهادی خود را برای سال آینده پیشنهاد می‌کنند؛ اما آنچه که در نهایت به عنوان رنگ سال انتخاب می‌شود، رنگ منتخب شرکت پنتون است.

 

رنگ سال چیست؟

نحوه انتخاب رنگ سال

هر ساله شرکت پنتون برای انتخاب رنگ جدید، افراد تاثیرگذار در حوزه طراحی و برندینگ را از سراسر جهان گرد هم می‌آورد. این افراد بر اساس تجربیات و خلاقیت خود سعی می‌کنند تا رنگ مناسبی را برای سال آینده پیشنهاد دهند. رنگ انتخابی شرکت پنتون از اهمیت بالایی برخوردار است به همین علت نیز در پروسه انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج داده می‌شود.

ویژگی‌های آبی کلاسیک، رنگ سال 2020

آبی کلاسیک به جنسیت و فصل خاصی بستگی ندارد. شما می‌توانید این رنگ را در فصول مختلف سال و در هر مدل لباسی به کار ببرید. مهم نیست که لباس شما، یک پیراهن شب باشد یا یک دست کت و شلوار. علاوه بر این اگر دوست دار محیط زیست و سبک زندگی پایدار باشید، رنگ نیلگون آبی کلاسیک به راحتی از مواد طبیعی قابل استخراج است. بنابراین می‌توانید لباس‌های خود را به کمک مواد طبیعی به رنگ سال تبدیل کنید. آبی کلاسیک همانطور که از نامش پیداست، به شما ظاهری با اصالت می‌بخشد و آشفتگی جهان امروز را که به دنیای فشن نیز راه پیدا کرده از بین می‌برد. بنابراین به لطف رنگ سال 2020 کمپانی پنتون، دوست داران سبک و سیاق کلاسیک، سال خوب و پرباری را در پیش رو خواهند داشت.

 

سال 2020 چه رنگی است؟